reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Ja mam wizytę jutro na 14.15 ufff..

Aniu damy radę! Coraz mniej zostało nam do finishu :-) są ciężkie dni ale trzeba jakoś je przezwyciężać.. Dobrze, że Emilcia się rozruszała :*

Galway jak tam Piotruś? :-)

A ja wczoraj pierwszy raz nie widziałam swoich kostek :laugh2::baffled: ale miałam nogi spuchnięte ojoj


MUSZE SIĘ POCHWALIĆ! Moja kochana mamusia, najlepsza na świecie dzisiaj siedziała u mnie pół dnia i wyprasowała mi WSZYSTKIE ciuszki :-) jestem przeszczęśliwa ale walczyła 5godz :szok: jeszcze w tyg ma przyjechać poprasować pieluszki i pościel i KONIEC, gotowa na przyjście bąbelka ahh
 
reklama
Natkusiu to super:) Ja też już mam poprasowane ciuszki. Zostało tylko kilka sztuk. A te na 68 chyba włożę do szafy bez prasowania bo i tak pewnie później będziemy chcieli je odświeżyć.

A pościel też już wyprałaś?I już ubrałaś czy schowałaś z powrotem? Ja chyba tylko wypiorę ochraniacze i poduszkę bo kołdry nie będę używać. Dziś wstawiłam kocyki, wyschły w 5 minut. Zostały jeszcze ręczniki i prześcieradła, ale to już mąż zrobi. No i muszę zaraz dokupić pokrowiec na przewijak bo się okazało, że nam źle sprzedali i dali pokrowiec na materacyk do wózka. A ja chcę na przewijak żeby małej na tą zimną ceratkę nie kłaść. Więc jak dojdzie pokrowiec to się z okryciami kąpielowymi wypierze i chyba to wszystko będzie :) W piątek się dowiem kiedy będą mi pessar ściągać co mnie cieszy bo już nie będzie niepewności i będziemy wiedzieli kiedy ubierać łóżeczko :) Jeszcze musimy domówić jedną szafkę do łazienki na kosmetyki dla małej bo nie mamy miejsca już cholerka;/ A w jakim proszku pierzesz? Ja mam Lovela do koloru, ale kurka nie podoba mi sie jej zapach. Właściwie dziwny ten zapach a;la szare mydło. No, ale dla dzidziusia to pewnie lepiej jak nie pachnie:)
Aha i jeszcze chcę przeprać te gaciory jednorazowe do szpitala bo do piątku chce spakować torbę Tzn wiadomo kosmetyki i ręczniki to nie. Ale koszule, gatki, podkłady i takie tam. A ciuszki dla małej też już przyszykuje i chyba włożę do worka i niech sobie też będą w torbie.
 
Aniu ja mam wszystkie ciuszki do 68 wyprane i wyprasowane :-) Mały ma komodę więc wszystko to będzie gotowe i przykryte ręcznikiem :-) Ja dzisiaj piorę pieluchy wszystkie a moja mama pościel, prześcieradła, wypełnienie i ochraniacze.. Będziemy to teraz chować w ręczniki (bo w reklamówkach może to śmierdzieć i doopa) i zobaczymy jak będą sprawy stały ale w czerwcu ubierzemy łóżeczko i też przykryjemy żeby się nie kurzyło.. Ochraniacz mój mąż założy jak będę w szpitalu bo zdąży się zakurzyć :-) ja mam jeszcze 5 kocyków do wyprania to zrobię to jakoś w przyszłym tyg :tak: no i w tym tyg chcę poukładać wszystko w komodzie Małego tak jak już ma być. Co do przewijaka to koniecznie kup prześcieradło na to, taki sam to jest za zimny dla maluszka. Ja mam jedno i 2 koleżanka ma mi dać.
Wczoraj sie z mamą zastanawiałyśmy do szpitala na wyjście ale nie mamy pomysłów :sorry2: zrobimy kilka zestawów bo zależy jaka pogoda będzie :-)
Aaa i piorę w Dzidziusiu, zapach jest bardzo delikatny i odpowiada mi ten proszek

Karwiczki! Ty tu powinnaś się codziennie meldować!! Co się dzieję??


A ja dzisiaj do tego lekarza.. Trzymać mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!
 
Witam dziewczyny, jestem tu nowa, doradźcie, dziś mam 48 dc, robiłam test w zeszły czartek był negatywny, ale miesiączki brak, lekarz zalecił mi luteinę, chociaż jeszcze nie wykupiłam, chciałam zostawić to naturze...ale czytam wasze wypowiedzi i widzę żę test warto powtórzyć...

nie mam większych objawów oprócz mdłości, bólów że już myśle o to już i mija i dalej brak...
 
Andziu doradzam dokładnie tak jak piszę Natkusia...test z krwi beta hcg da Ci już 100% pewności. My najlepiej o tym wiemy:)
I popieram, że zostawiłaś to naturze i nie brałaś luteiny...powodzenia i napisz jak Ci poszło !!!

Natkusiu no to masz super plan:) Ja zamówiłam dwa nakrycia na przewijak, one są z frotty więc jak dojdą to wypierze się okrycia kąpielowe właśnie z tymi nakryciami no i prześcieradełko i poszewki pościelowe i to będzie koniec:)
Zostało tylko prasowanie tych na 68, pójdę za Twoim przykładem i niech K. je przeprasuje...trochę tylko ich jest ::)

Natkusiu moja mała od wczoraj aktywna co daje mi najwięcej szczęścia !!! Oczywiście jak to Emi bardzo delikatnie, ale czuje jak to nóżko wywinie, to rączką zapuka :) Fajnie:) To rzadkość więc bardzo mnie to cieszy :)
Natkusiu moja koleżanka urodziła dzidziusia...miała pessar i 2 tygodnie jeszcze po ściągnięciu pessara chodziła więc jest nadzieja, że urodze w terminie jak mi to zdejmą hihi :)
Kochana a Ty masz wizytę więc powodzenia i czekam na wieści !!
Natkusiu a już w czerwcu wózeczek odbierzemy:) Bo stoi u teściów :) JJUUPPII:) Ale to jakoś w połowie czerwca i niech sobie stoi w domku już hihi :)

KARWICZKI !!! ODEZWIJ SIĘ DO NAS:) Czyżbyś tuliła już Carmelka? :)
 
Ostatnia edycja:
Halo Kochane ja na chwileczke tylko bo szwy ciagną jak za długo siedze :-) jesteśmy już w domku i czujemy sie dobrze. Kacperek jest prawdziwym Aniołeczkiem w brzuchu szalał a teraz tylko by spał. Ja jestem rozstrojona emocjonalnie gdy patrze na moje Dzieciatko zaraz zaczynam ze szczęścia plakac :p nadal jestem obolała ale szczęśliwa jak nikt. Dziewczyny Kacperek nie ssie piersi ponieważ mam płaskie sutki ale odciagam mu mleko i je ladnie pije
 
dziewczyny ja tak tylko na krociutko,zeby powiedziec,ze wszystko u mnie ok,no i ze dalej nie rodze :-) wczoraj u lekarza bylam i szyjka 2,5 cm,bole w nocy raz sa raz nie,ale na nic jeszcze sie nie zanosi,usg nie mialam bo to byla wizyta u innego lekarza,bo moja na 2 tygodnie na jakies seminarium pojechala.tu upaly ale ja czuje sie dobrze!
nie wchodze teraz bo moja siostra przyjechala i siedzimy sobie razem,korzystamy ze wspolnego czasu bo ona 30 czerwca az na rok do meksyku wyjezdza :( potem sie odezwe jak juz siostry nie bedzie!!!papppa buziaczki dla Was wszystkich!!!!potem Was doczytam!
 
reklama
Agagu witaj kochana !!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz gratulacje !! Mleczkiem się nie przejmuj kochana, nie każdemu jest dane karmić piersią a skoro odciągasz pokarm no to już sukces:) Kochana wracaj do zdrówka !!!
Karwiczki ufff jesteś:) Odezwij się jak siostra pojedzie :)
 
Do góry