reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Hej a co myslicie o tym jesli zrobilam 4 testy: w dniu spodziewanej miesiaczki jeden rano drugi w poludnie nastepnego dnia 1 rano drugi wieczorem (w sumie 4 testy) wszystkie sa pozytywne juz 4 dzien nie mam okresu bola mnie piersi i pobolewa brzuch czekam na wyniki badania moczu beda w piatek czy jestem w ciazy? Jaka moge miec pewnosc? Bo jesli testy nie wykrywaja ciazy a ona jest czy moze dzialac to na odwrot pokazuje ciaze a jej nie ma?:confused: co myslicie ?

Testy nie są fałszywie pozytywne. Więc najpewniej jesteś w ciąży.
Szoruj do ginekologa za chwilę!
 
reklama
Hej a co myslicie o tym jesli zrobilam 4 testy: w dniu spodziewanej miesiaczki jeden rano drugi w poludnie nastepnego dnia 1 rano drugi wieczorem (w sumie 4 testy) wszystkie sa pozytywne juz 4 dzien nie mam okresu bola mnie piersi i pobolewa brzuch czekam na wyniki badania moczu beda w piatek czy jestem w ciazy? Jaka moge miec pewnosc? Bo jesli testy nie wykrywaja ciazy a ona jest czy moze dzialac to na odwrot pokazuje ciaze a jej nie ma?:confused: co myslicie ?

ja robiłam jeden test i po jednym byłam przekonana że jestem :)
po 4 bym chyba wątpliwości nie miała :tak:
 
:-) ja niby robiłam 3 bo tak bardzo chciałam mieć 100% pewności..choć powiem szczerze że i tak wiedziałm testy były tylko dopełnieniem...miałam jakieś takie wewnętrzne przeczucie:-)
 
no z tym ginekologiem to nie takie proste mieszkam w anglii tu ciaze prowadzi polozna...ale tez nie tak prosto sie do niej dostac poszlam w pon zarezerwowalam sie do lekarza we wtorek mialam wizyte mowie mu okresu nie mam 4 testy pozytywne on mi mowie ze badanie moczu musze zrobic jak wyjdzie pozytywnie to bede mogla zapisac sie na spotkanie z polozna...zaioslam mocz do badania w srode kazali mi przyjsc po wyniki dzisiaj poszlam to mi powiedzieli ze takich wynikow nie maja i kazali mi sie zapytac w poniedzialek:baffled: juz trace nerwy:wściekła/y:
 
Kurde, co za ludzie tam żyją! Dziwne mają podejście do ciąży! Powiem tam- 4 testy to 100 %pewności, że jesteś w ciąży! Tak , jak ktoś napisał- test nie wykazuje ciąży fałszywie, jeśli jej nie ma. Może być wynik negatywny jeśli jesteś w ciąży, bo jak zrobisz go za wcześnie to po prostu może ciąży nie wykryĆ. ALE NIE W DRUGĄ STRONĘ!! Jeśli są 2 kreski, to jest dzidzia:-) Objawy typu ból piersi i ból brzucha to też typowo ciążowe objawy, tak więc gratulacje!:-)
 
Weri ja tez mieszkam w Anglii. Zrobilam 3 testy z czego zaden nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl ciazy. Zrobilam w przychodnii badanie moczu, wynik byl pozytywny. Pani w recepcji umowila mnie na najblizsza wizyte z polozna. Na tej wizycie zada ci kilka pytan: historia choroby w twojej rodzinie, kiedy mialas ostatni raz miesiaczke itp. Jesli nie znasz dobrze angielskiego to dostaniesz tlumacza na nastepnej wizycie. Jesli masz jakies pytania to pisz do mnie. Jeszcze tylko 5 tygodnii bede wolna pozniej opieka nad synkiem :-)
 
Kurde, co za ludzie tam żyją! Dziwne mają podejście do ciąży! Powiem tam- 4 testy to 100 %pewności, że jesteś w ciąży! Tak , jak ktoś napisał- test nie wykazuje ciąży fałszywie, jeśli jej nie ma. Może być wynik negatywny jeśli jesteś w ciąży, bo jak zrobisz go za wcześnie to po prostu może ciąży nie wykryĆ. ALE NIE W DRUGĄ STRONĘ!! Jeśli są 2 kreski, to jest dzidzia:-) Objawy typu ból piersi i ból brzucha to też typowo ciążowe objawy, tak więc gratulacje!:-)

dzieki po prostu trudno mi w to wszytsko uwierzyc;-) bylam pytac sie o wyniki w piatek - nic nie ma; poszlam dzisiaj - prosze zapytac sie za PARE DNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAKABRA:baffled: nic nie pozostaje mi jak czekac... jakby co za 8 miesiecy porod odbierze moj narzeczony w domu bo w przychodni wynikow nie bedzie:-D
 
Weri ja tez mieszkam w Anglii. Zrobilam 3 testy z czego zaden nie potwierdzil ani nie zaprzeczyl ciazy. Zrobilam w przychodnii badanie moczu, wynik byl pozytywny. Pani w recepcji umowila mnie na najblizsza wizyte z polozna. Na tej wizycie zada ci kilka pytan: historia choroby w twojej rodzinie, kiedy mialas ostatni raz miesiaczke itp. Jesli nie znasz dobrze angielskiego to dostaniesz tlumacza na nastepnej wizycie. Jesli masz jakies pytania to pisz do mnie. Jeszcze tylko 5 tygodnii bede wolna pozniej opieka nad synkiem :-)

dziekuje na pewno napisze:tak: gratuluje widze ,ze niedlugo termin porodu ci sie zbliza? Powodzenia!:happy:
 
Witajcie, jestem tutaj nowa:blink:przeglądając posty trafiłam do Was. W moim przypadku test się jeszcze nie pomylił:tak:. Dwie grube krechy wyszły już za pierwszym razem a teraz jestem szczęśliwą mamuśką:-). Moja córcia 1 kwietnia skończy właśnie roczek:happy:, ale całkiem niedawno spóźniał mi się okres o prawie miesiąc więc postanowiłam zrobić test (w sumie to były 3 testy) wszystkie negatywne. Pierwszy zrobiłam w 4 dniu po terminie spodziewanej miesiączki a dwa kolejne w 7 dniowych odstępach. Tym razem również test nie pomylił się po kilku dniach pojawiła się @. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:-)
 
reklama
witam kobitki
ja pierwszy test zrobiłam tydzień po poczęciu wyszedł negatywny kupiłam pre-test pisało ze wykrywa o ile sie nie myle 6 dni po zapłodnieniu. Poczekałam 2 tyg nie dostałam @ i kupiłam bobo test wyszedł pozytywny:tak:
 
Do góry