reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

Daffi 7:58

"Rozwarcie jest na 3 cm po wczorajszym badaniu.W nocy tez mnie badali ale juz nic niewiem .MIerzyli miednice ale tez nic niewiem.Asiu mi sie juz plakac chce bo nie daje rady!"

daffi 8:32

"Rozwarcie na 5 cm!Dostalam czopek i mam chodzic.jeszcze jakies rozkurczowe dostane i przeciwbolowe i zobacza co sie bedzie dzialo.Jak beda postepy to ide na porodowke"

NO wkoncu cos z nia zaczynaja robic!Teraz powinno ruszyc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
O Dafi z 10.01 -" Ja musze byc dzielna i sie meczyc bo nie mam innego wyjscia tutaj niestety" .

Bo jest naprawde dziewczyna dzielna !!!
 
OD DAFFI bidulki .
Przeszłam najgorsze badanie. Trafilam na lekarza choooya! Zapytał od kiedy mam skurcze to mu powiedzialam ze od 3 dni a on na to ze moze zaraz mu powiem ze od miesiaca a jak zaczal mnie badac to tak wcisnal te palce ze zabolalo mnie i sie skrzywilam a on na mnie z morda ze do porodu sie szykuje a 2 placow sie boje. Teraz siedze i placze jestem bezradna maja tu mnie w dooopie, a ja ze skurczami nie moge juz sonie poradzic sa dalej co 5 - 7 min ale duzo mocniejsze


dzizys nie mam pytań !!!
 
wika pisze po KTG

" mialam zly zapis KTG i wzieli mnie na porodowke. nie wiedziec czemu jestem na porodowce dam znac jak sie wiecej czegos dowiem"

No moje pytanie "Babo a moze ty poprostu rodzisz?? "

odpisala

" wezz ja jeszcze nic nie czuje ,niewiem co jest grane ale mam juz dosc sluchac jekow rodzacych bab i nie ma odwiedzin i jestem sama "

oby to nie byly problemy z tetnem dziecka :eek:
 
Daffi pisze jak jej poradzilam maraton po korytarzu w towarzystwie meza i pozniej cieply prysznic co by moze rozwarcie ruszylo ! :

"Nie wiem co juz pisac.Maz bedzie o 18 po pracy.Ja mam dosc nie mam sily nawet telefonu w reku trzymac"

Kazalm zeby maz zrobil zadyme jak przyjedzie taz to nie sredniowiecze!!!

Odpisala
"Rozwarcie takie samo.Julke czulam przed chwila i to bardzo lekko.tetno narazie ok.Asiu mam juz dosc naprawde"

NO az sie poryczalam ! Wiecie co jakie bydlaki tam w tym szpitalu pracuja ze masakra ! Ona naprawde juz z sił opadła !!!!!!!!!!!!:-(
 
Dagmar :
" nie no wporzadku,cisnienie dzisiaj skoczylo rano a mialam nadzieje ze mnie wypuszcza.jutro bede rozmawiac z ordynatorem.my chcemy do domu.A jak nie urodze 2 dni po terminie to prawdopodobnie wywolanie,bo sie boja zakrzepicy.no to co ja mam w sylwestra rodzic? nienormalnie! a co u was? "

no i zastrzyki w brzuch zwiekszyli jej do 2 razy na dobe i tak bedzie do 2-3 tygodni po porodzie : -/
 
Ostatnia edycja:
reklama
wysłałam smska wspierajacego do Daffi i odp:

'Dzieki za smsa. Nie wiem co napisać nie mam siły myslec.Mój pierwszy poród to horror.Najgorsze ze ja upadlam psychicznie. A lekarze pozniej dziwia sie ze kobiety wpadaja w depresje poporodowa. Ja popadlam w przedporodowa.Mam znow ktg spytalam czy mozna przyspieszyc jakos porod? a ona mowi,ze nie moga kroplowki dac bo moze sie wszytsko rozregulowac a poza tym duze dziecko bede miala i stad to idzie tak pomalu a macica skoro zaczela to musi sama pracowac'.

pozostawie bez komentarza:no::wściekła/y::-(
 
Do góry