reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

reklama
daffi
-czeka na obchod lekarzy
-skurcze co 3-4 minuty bardzo bolesne,
-maz jest z nia i jej pomaga masujac plecy.
-nic jej nie chca podac dalej twierdza ze nie mozna bo sie rozreguluje!:eek:
-po wizycie idzie pod prysznic!
 
Daffi 8.07
" hej kochana.nie tule jeszcze Julki.Juz osiagnelam 7 cm rozwarcia.Idzie to w zolwim tepie i cholernie mocno boli"

daffi 8.14
"Juz mam taka nadzieje ze bede dzisiaj tulic bo z tego wszystkiego juz mam takie mysli ze szok.pobilam rekord w rodzeniu na BB przygotujcie tam dla mnie medal i podium"
 
wika - wciaz na porodowce ale dlatego ze nie maja miejsc w szpitalu a jej skoczylo cisnienie i ja trzymaja na porodowce ale rodzic nie rodzi ,dzis o 9 ma obchod i dowie sie czegos wiecej ,ma dosc jekow rodzacych!
 
Daffi 8.53

"mialam badanie wod - sa czyste i jest ok.lekarz stwierdzil ze jest juz bardzo duze rozwarcie.Dostalam wlansie kroplowke.za pol godziny ktg i zabawa na porodowce z przyrzadami by jakos lzej przejsc prze 1 faze porodu"


oby to cos pomoglo jej !
 
Daffi 8.53

"mialam badanie wod - sa czyste i jest ok.lekarz stwierdzil ze jest juz bardzo duze rozwarcie.Dostalam wlansie kroplowke.za pol godziny ktg i zabawa na porodowce z przyrzadami by jakos lzej przejsc prze 1 faze porodu"


oby to cos pomoglo jej !


co to znaczy "przez I faze porodu !!!!!!" I faze to ona przechodzi od 3 dni !!!!
 
reklama
Do góry