reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

Dalszy ciąg wiadomosci od Dafi ... z godziny 10.24:
" Skurcze bolą podle. Nie sądziłam ze az tak mocno ale mozna sie przyzwyczaic. Ciśnienie podczas przyjecia miałam 140/100"
 
reklama
Wiadomosc od Daffi 13:43 na pytanie czy moja synowa jest juz na swiecie odpisala :

"Synowa ma jeszcze dluga droge przed soba.Skurcze nadal co 7 minut ale krwawienie sie pojawia wiec moze rozwarcie sie robi.Buziaki dla was kochani"

Wiec trzymam jeszcze kciuki za dziewczyny !
 
Wiadomosc od Mea 12:23:

"NO to ja jestem bez kompa.Cos nie dziala BYDLE"

Kurde niewiem dlaczego nie moge znalezc bramki sms aby poslac info dla MEA :wściekła/y::wściekła/y:
 
Wiadomosc od Dafii z godziny 16.00:
"zmieniło sie od 11 to ze skurcze sa dluzsze ... powiedz na forum ze to 13 godzin męki jedyne co mi powiedzieli : samo sie zaczelo wiec samo sie rozkreci .... moze to byc dzis w nocy a moze byc jutro ,,, ja juz nie mam sil nie mowiac o tym ze od 3 nie spie mam dosc serdecznie dali mi jakies stare ktg i wyszlo na nim ze mam male skurcze a sa znaczenie mocniejsze i dluzsze "

 
WIADOMOSC OD DAFFI
D
alej sie męcze.Skórcze bardzo bola są coraz silniejsze i juz jakos co 4 min,czasem co 2.Zaraz podłacza mi KTG i zobacza co dalej.Naprawde straszny mam ten porod.Nie bede go chciala nigdy wspominac!

 
Wiadomosc od Dafi z o3.22 !!! " Nie tulam jeszcze julki .płacze juz z bólu. ktg w zabiegowym rano przy tych slabszych skurczach pokazywalo 80% a teraz przy tych zaledwie 45 % a ja się zwijam z bólu bez widoku na poród.. mam dosc naprawde..czekam na mała i tylko dla niej to znosze ja wogole nie spie od 3 w nocy (24 h )"

Wiadomosc z 04.42 : "Ordynator jest zwolennikiem porodów naturalnych . ja dzis na obchodzie powiem ze mam dosc. ja juz nie mma silu i nie wyobarazam sobie rodzic jeszcze naturalnie "
 
Od Dafi z 06.36 -" Ciśnienie od wczoraj 140/100 julki tetno wysokie ... jak ja juz urodze to bede płakac ze szczescia 2 tygodnie"
 
reklama
Daffi napisala wczoraj o 22:42
" To ktg cos do mnie nie moze dotrzec. Tez jestem zdania ze mogliby mi pomoc jeszcze u mnie tv zepsute tak moze bym troche poogladala to by tez inaczej bylo i czas by lecial.mecze sie i boli ja juz chce rodzic!"

dzisiaj z godziny 6:16

"kurka czeka ma obchod i robie porzadek.co oni sobie mysla.ja juz rodze 27 godz. czy to troche nie zadlugo?oka nie zmruzylam bo jak przy skurczach zasnac.nie mam juz sil jak wstaje z lozka to mi sie kreci w glowie albo cos robia albo sie wypisuje na wlasne rzadanie i jade do szpitala w innym miescie bo umnie jest tylko jeden.Biedny Fifolek nie moze sie doczekac swojej Julki.Najlepsze ze od wczoraj utrzymuje sie cisnienie 140/100 i to ich nie przeraza."

wiadomosc z 6:21

"wszyscy tylko moja biedna ty jestes ale nie pomoga.okaze sie ze doprowadza do zatrucia ciazowego i tyle.Ja chce juz tulic mala i zapomiec o bolu"

:szok::szok: - brak komentarza normalnie !
 
Do góry