reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

Kasiekkrk napisała tak:
hej ja od 12 godzin mam skurcze co 5 minut na ktg w skali 80 ale rozwarcie stoi na 3cm i nie chce ruszyc dalej. Nie wiem jak dlugo kaza mi sie meczyc ale czekam na magiczne 4cm i bede blagac o ZZO bo zrobili mi tu te badania co mi brakowalo. Jak nie urodze do wieczora to mam nadzieje ze mnie potna bo juz nie daje rady.
 
reklama
witam:) nie jestem zorientowana gdzie się to pisze ale chciałam poinformować "forumowiczki" że od 6.12.2009 jestem Mamusią! :) Mam córeczkę Julię, ur. się o 16.43, waga 3.700, długość ciałka 58 cm:) proszę Mea o zaktualizowanie info w liście grudniowych Maluszków i z góry dziękuję, w wolnej chwili napiszę coś więcej:)
 
WIADOMOŚC od CHERIE..
Mały przysypia na KTG, zapis zaczyna sie ladnie a po 5 min ciagla linia. Poza tym skurcze coraz bardziej regularne i wysokie cisnienie. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 
wiadomosci od cherie:

15.15
"Zostaje na patologii, maly znow przesypia KTG cisnienie mam 155/100, narazie nic wiecej nie wiem ..."

16.30
"maly jest klocek 3660g łożysko juz 3 stopnia wiec leze. jak cos bede wiedziec to was poinformuje"

22.01
"powtarzaja mi KTG - znowu ciagla linia oszaleje tu. Nikt mi nic nie mowi. Cisnienie spadlo po lekach"
 
witam wszystkie mamy po przerwie,chcialam tylko dac znac ze dnia 8grudnia 2009r przyszedl na swiat moj synus Krystian:)pozdrawiam
 
wiadomosc od emwu:

"Czesc dziewczynki. ja juz mam to za soba, Nie obylo sie bez zzo i to podwonej dawki ! do kompletu oksytocyna. dzieki tym watpliwym uzywkom Max non stop spi. Mam nadzieje przespac noc i nabrac sił a do rana moze to moje dziecie sie ozywi. Jutro popoludniu podobno wychodzimy do domu!!"
 
Daffi wlasnie poszła męża obudzic bo skurcze ktore byly z przerwami 6min nagle przyspieszyly do 4 min .. :)
wiec trzymamy kciuki za szybki poród Justyny !!
 
reklama
Wiadomość od Dafii!!!! z godziny 10.02
"Do rodzenia jeszcze trochę. Skurcze są co 7 minut ale rozwarcie tylko na 1,5 palca".
 
Do góry