reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles, super wieści. I ta ostatnia chemia minie niepostrzeżenie i Hipciowi niedługo zdejma centralny.... Zazdroszczę pogody, ząbków i chodzenia.... Zuchwałych malynnie poddaje sie. Super. Całusy :rofl:
 
reklama
Zapomniałam dopisać że cieszę się, że u Mamaflavi też takie dobre wiadomości. Kochana jak masz ochotę to skrobnij też od czasu do czasu co tam u Was. Ja wiem,że to wątek Filipka ale myślę że Bubbles się nie pogniewa, a z Wami też się troszku zżyłyśmy i miło nam będzie:)
Lubiłam czytać Twoje posty bo zawsze po nich trochę się uspokajałam i wiedziałam że będzie dobrze:):) Pozdrawiam cieplutko :)
 
Bubbles, Styna, tak Wam zazdroszczę tych Waszych spotkań!:) Pięknie się prezentujecie z dzieciaczkową gromadką:)
Bubbles, trzymamy kciuki za OSTATNIĄ chemię! Koniec zbliża się wielkimi krokami. Już za moment będziecie na mecie:) Moc uścisków dla Was! I gratuluję Filipkowego chodzenia!!!
 
Bubbles Ty wyciskaczu łez :-D Patrzę na fotki i niemal czuję ciepło słońca i krople wody, zazdraszczam okrutnie tych spotkań!

Czekamy razem z Wami na ostatnią chemię, na zakończenie tego jakże trudnego etapu, mam nadzieję, że ostatnia chemia minie jak przedostatnia, bez infekcji :-)


Witam w gronie chodzących!! :-):rofl2:
 
Ale super wieści Ostatnia chemia, koniec leczenia, jak to super brzmi. Filipek to mały wielki wojownik nasz kochany.
Zdjęcia superowe. Aha i gratulujemy mocno chodzenia.
 
bubbles - cudownie się ogląda te zdjęcia!!! własnie o to nam chodziło, zeby sprawic Wam jak najwięcej radości!!!
Ogromniaste gratki dla naszego dzielnego spacerowicza Filipka!!!! i razem z Wami czekamy na zakończenie leczenia
 
Bubbles po prostu wspaniale czytac tak dobre, pelne pozytywow wiesci ! Serducho sie raduje :)))) Sciskam ogromnie Fifcia - niesamowity gosc:-D wedrownis - wojownik :-D Buziaki dla Was! :***
I oby do 20lipca &&&&&&&& ! Bedzie dobrze!
 
reklama
Do góry