reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
bubbles już pisałam wcześniej.. ale się powtórzę!!!
ciesze się niezmiernie że to już koniec :-) Brak słów :-)
jestem tak samo szczęśliwa jak Wy !!! to najlepsza wiadomość jaka migłaby się pojawić na tym wątku :-)


Ucałuj dzielnego Filipka od nas :*:*:*
i brawa dla Adiego !
 
Kochane!
serduszko w porzadku! krew nie jest gotowa na chemie, Neutropenia wciaz za niska, choc pomalutku rosnie - w srode bylo 0,5.
Podobno we srode zaczniemy te nieszczesna chemie.
Przepraszam za cisze, teraz dopadlam sie do zaleglych papierow i innych spraw, ktore leza odlogiem...
Musze z wielka radoscia pochwalic sie, ze Filipek dzis rano zjadl ze smakiem cala swoja jajeczniczke - po raz pierwszy szeroko otworzyl dziobek, zwsze tylko dziubnal i plul.
Z calej sily juz pragne niech sie skonczy ta straszna chemia, bo zaczynam miec nawet wyrzuty czy w ogole jest nadal potrzebna? ale tego niestety nie wie nikt tak do konca... niech to dziecko w koncu odzyskuje sily i je ze smakiem i rosnie i niech bedzie wolne!
 
Już niedługo kochana:tak:. Pomyśl sobie, że najgorsze już za Wami. Tyle przetrwaliście to przetrwacie i tą nieszczęsną chemię.
A potem będzie tylko lepiej zobaczysz. Super, że Hipcio pięknie jajeczniczkę zjadł:-):-)
 
Kochana zje jeszcze nie jedna jajecznicę i nie jedna zupę i lody i ciastka cukierki i owoce i zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze. Ale te chemie jeszcze musi przejść tak dla pewności. Buziaki. Ps. Mam nadzieje ze z papierami poszło gładko. :-)
 
Bubbles tak się cieszę, że na ma przerzutów i że Filipek ma się co raz leiej. Wspaniale, że jajeczniczkę całą wciągnął:)
Gratulacje dla Adika :)
 
reklama
Bubbles bardzo sie cieszę, że z serduszkiem wszystko ok.
Jeszcze trochę i będzie wszystko pięknie jadł.
Buziaczki dla Fifcia!!
 
Do góry