reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles super,że się odezwałaś. Może podsuwaj Filipkowi owocki rozluźniające kupkę. Może lekarze coś więcej zaradzą. Jejku to już końcówka przedostatniej chemii!!! Oby wyniczki nie były po niej tak kiepskie jak po poprzedniej . Buziak dla Was:*
 
Tak jak myslalam, zrobil duza, miekka kupe dopiero po podaniu 2 lekow jednoczesnie (+ pojadlam troche suszonych morelek w nadziei, ze przejda do mleczka).
Bra Kochana, zaparcia sa skutkeim ubocznym chemioterapii. Choc juz trace pewnosc czy nie od tego nutri mleczka tez, bo pojawily sie odkad stosujemy mleczko...
Ale mielismy noc, ufff... dzieciaczki na sali plakaly i budzily Filka, a On chcial sie bawic, radosnik. Usnelismy na dobre po 4:30, o 6 jeszcze pobudka na leki przeciw nudnosciom i do 10 spalismy razem.
 
Bubbles- dziękujemy za info :* mam nadzieję że zaparcia pójdą już w zapomnienie :tak: kochany Nasz Filciu jest bardzo dzielny :* ależ radośnik fajnie fajnie serduszko się cieszy :tak: Buziaczki kochani :* jeszcze troszkę :-)
 
Bubbles super,że kupka luźniejsza...mam nadzieję,że wkrótce się unormuje wszystko. Oby dzisiejsza nocka była lepsza, a jutro do domku :):):) Buziaki moje Skarbeczki :*:*:*
 
reklama
Do góry