reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Boże co za wspaniałe wiadomości, płaczę ze szczęścia, tak bardzo sie cieszę, że to cholerstwo dało spokój naszemu kochanemu Fifciowi. Teraz tylko będzie juz dobrze, serce mi sie raduje, chce mi sie az skakać z radości.
Jesteście wspaniałą rodziną!!!
Gratki dla Adika!
Buziaczki dla całej rodzinki!
 
reklama
Bubbles to cudowne wieści, tak bardzo, bardzo się cieszę!!! Czekaliśmy wszyscy na ta wiadomość.
Kochana, łzy cisną się do oczy, Hipciu nasz dzielny rycerzu:* Wygraliście!!!!
Uściskaj naszego kochanego Fifcia:*
Adik gratulacje:)!
Bubbles masz zdolnych chłopaków!:)
 
Jejuuuu co za wiadomość!!! Boże aż mam łzy w oczach. Cudownie, Filipciu rycerz z Ciebie prawdziwy, nasz bohater malutki :* Buubles ściskam mocno Was wszystkich. Nie powróci już to cholerstwo, jestem pewna. Limit cierpienia i nieszczęścia już się dla Was wyczerpał na 100% :* Super!!!!
 
Bubbles daj znak jak wyniki krwi i echo serduszka????????

Na tort chętnie wpadnę:)


P.s. Gratulacje dla Adiego!!:)
 
Super!Super!Super!
Jak ja się cieszę! Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratuluję bohaterze nasz wspaniały :*****
Gratulacje dla Adiego i czekamy na wyniki krwi
 
Kochana Bubbles - zafundowalas nam tyle radosci wiadomosciami sprzed 2 dni! Nie masz pojecia jak sie cieszymy! Jakie jestesmy dumne z naszego Fificia, jego dzielnej Mamy i Rodzinki! Calusy dla Was wszystkich i usciski i zyczenia juz samych dobrych dni! a takie nadchodza! Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhu! :))) :*****
Daj znac jak po dzisiejszym badanku... &&&&&&&&
 
reklama
Do góry