reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles czytając Twoją wiadomość dreszcz radości przeszył moje ciało:tak: Kochana nie potrafię opisać jak bardzo się cieszę, na takie wieści czekaliśmy wszyscy od początku. Całuję Was mocno, ściska i tulę kochanego Filcia!!!!!
 
reklama
Bubbles, co za radość, jakie emocje! Wreszcie paskud pokonany. Szczęśliwy Fifi, rodzice, rodzeństwo, my ciotki z Majówczątkami, radość nas niesie. Wspaniale się poczułam, a łzy radości płyną strumieniami.
 
bubbles - ryczę ze szczęścia czytając te wspaniałe wieści!!!! Wygraliście!!!!!! Uściskaj ode mnie naszego dzielnego wojownika Filcia :*******
 
Dziekuje Dziewczynki! :*

Mam dzis jeszcze jeden sukces mojego synka, ktorym chcialam sie podzielic z Wami... Adi zdal egzamin na prawo jazdy! :-)

Stynka bedzie tort i bedzie duuuzo radosci!!! kto moze niech wpada! :-)
 
Bubbles to fantastycznie, super i wogole bombowo. I oby tak dalej żeby juz tylko było dobrze. Buziaki dla naszego zucha i gratulacje dla samodzielnego i niezależnego faceta Adika.
 
Super, super, super, super!!!! Wspaniałe wieści! Kochana Bubbles, tak się cieszę! Tak bardzo wszyscy czekaliśmy na tą wiadomość. Uściskaj mocno Fifolka kochanego, jest taki dzielny! Wszyscy jesteście wspaniali, cudowną masz rodzinę.

I oczywiście gratuluję Adikowi:) Kolejny krok w dorosłość postawiony:)
 
Kurcze najwspanialsze wieści jakie mogły być!!!! Normalnie siedzę i ryczę ze szczęścia. Nasz dzielny kochany wojownik:-):-):-). Cudownie!
Gratulacje dla Adika zucha:-)
 
Jejku jejku jakie cudowne fantastyczne wieści!!!!!! KOCHANI! :* super super! łzy szczęścia i ogromnej radości płyną po policzkach! cała moja rodzinka strasznie się cieszy! Brawo dzielny rycerzyku Bohaterze Nasz najdroższy!
Aga to głównie dzięki Wam- byliście silni i nie poddawaliście się - jesteście wspaniałą rodziną:* :* BRAWO!
Całujemy mocno :*
Gratulacje dla Adiego :*
 
reklama
uf...
lepszych wiadomosci nie moglysmy tu dostac. Wspaniale! Ciesze sie razem z cala Twoja rodzina, teraz czekaja was juz tylko szczesliwe dni :) gorace buziaczki dla Filipka od nas wszystkich!!

iii...Gratulacje dla Adriana! :tak::tak:
 
Do góry