reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles Filipek jest napewno wyczerpany już chemią, ale niestety choć jak napisałaś jest jak trucizna, ale konieczna Wiesz przecież. Siły dla Ciebie buziaki dla Filcia.

Do marca już niedługo damy radę tulę mocno:****
 
reklama
Bardzo sie cieszę, że szpik jest czysty. Fifi tak jak piszesz pewnie wyczuwa i przezywa razem z wami cała ta okropna sytuacje. Serce na pewno ściska ale zobaczysz w końcu słońce i dla was wzejdzie. Trzymajcie się kochani.
 
Bubbles kochana cieszę się, że wyniki jednak nie są takie złe, że guz jest ruchomy i da się uratować organy, tego bardzo się przecież bałyśmy. W sumie dwie ostatnie wiadomości na tle ostatnich miesięcy są dobre, bardzo dobre...

Pamiętaj, nie ma niepotrzebnej chemii. W waszym przypadku trzeba się spieszyć powoli i wszystko mimo opóźnień biegnie właśnie takim torem. Spieszy się powoli. Tak miało być, chemia, operacja, tak jak miało być tak się właśnie dzieje. Będzie dobrze.

A Hipcio nie różni się niczym od innych dzieci, jak wszystkie inne ma lepsze i gorsze dni, na pewno odczuwa i udziela mu się wasz nastrój, dzieci są jak barometr ale z drugiej strony przecież ma prawo budzić się z płaczem wiele lat i wiele nocy, ma różne sny, z wiekiem coraz bogatsze a i doświadczenia nienajlepsze, być może stąd ten płacz :tak:

Ściskam was serdecznie, całuję i posyłam moc pozytywnych fluidków!!!
 
Bubbles duzo silki dla Was - dacie rade kochani, juz niewiele zostalo do marca! Hope ma racje - nasze dzieci to istne barometry a Fifciu ma tyle swoich przezyc - musi poplakac, wyzalic sie troszke.. bidulek malenki nasz kochany, i tak jest przeciez baaardzo dzielny! - sciskam Was mocnoooooooo :***
 
Bubbles, nam wszystkim serce ściska myśląc o Fifim, ale już tak blisko operacji, a Wy daliście radę już tylu chemiom, za to wszystkie Was podziwiamy. Ściskam Was wirtualnie i uwierz mi - oddałabym Ci moją energię gdybym mogła. Trzymam kciuki i na każdej mszy modlę się o zdrowie dla Fifcia.
 
Bubbles i tak Fifciu znosi to wszystko dzielnie.... szosta juz chemia a dopiero placze... widzisz jakiego masz dzielnego bohatera.... a wiadomosc o szpiku to juz naprawde super news... i ogolnie widac ze juz sie cos dzieje.... ze lekarze cos zaczynaja dzialac.... a marzec to juz tylko 3 tygodnie... akurat czas dla Fifica na uzbieranie sil po tej chemi... tak wiec wszystko jest barzdo dobrze powoli.... ale caly czas do przodu... pozdrawiam i sciskam
 
Bubbles Wy wszyscy już macie dosyć,jesteście zmęczeni i zdenerwowani Fifcio tez.
Jesteście bardzo dzielni i daleko bardzo zaszliście:) BĘDZIE DOBRZE!!
Operacja już niedługo dacie rade&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
OGROMY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
POZYTYWNEJ ENERGII
 
reklama
Bubbles dopiero co sie dowiedzialam. Strasznie mi przykro i cholernie zla jestem, ze takie rzeczy przytrafiaja sie takim malym maluszkom. Sciskam Was mocno, trzymam kciuki za was i modle sie, zeby ten koszmar szybko sie skonczyl.
 
Do góry