reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Kochane moje, dostalismy maila z Londka, planuja operacje na 8 marca!
Biopsja wykazala zywe komorki Rhabdomyosarcoma (czyli bez zmian, czyli dobrze, ze dali chemie - co ja w ogole musze pisac 'dobrze, ze dali chemie' ech...) guz nie zmalal tez nic a nic...
Mam nadzieje, ze Filciu sie 'podniesie' do 8 marca, w koncu to 4 tygodnie...
Niebawem poznamy dokladny plan operacji.
Ale sie denerwuje, matko!

Adeczka myslalam o Tobie, mialam pytac Dziewczyn czy maja wiesci od Ciebie, ale mam ostatnio mnostwo mysli, ktorych potem nie pamietam, aby zrealizowac. Dzieki, ze sie odezwalas!
Buziaki dla Wszystkich Cioc i Filciu macha raczka 'pa-pa' :)
 
reklama
Bubbles ty mysl teraz o Filipku i o sobie no i my sie teraz na was skupimy, bo to najwazniejsze, zeby u was wszystko bylo ok.
Ja jakas zagoniona przez ostatnie miesiace, ale Jolek mnie sprowadzila z powrotem.
Zdrowka dla was kochani. Usciskaj Filipka i trzymam za was mocno kciuki. Mysle o was i bede z wami tymi myslami caly czas. Buziaki!!!
 
Bubles wierzę że wyniki Filipka będą dobre i podczas operacji będzie w dobrej kondycji kciki trzymamy z mężem i Frankiem cały czas&&&&

Wszystkie się tu dernerwujemy wraz z całymi rodzinami ale będzie dobrze 8 marca tuż tuż hmmm to dzień kobiet magiczna data musi się wszystko udać MUSI i UDA SIĘ ogromne buziaki:**** przesyłamy pozytywną energię:tak:
 
jest już termin!!!! na to wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy! w dzień kobiet - no to na bank wszystko będzie dobrze!!!!
Bubbles......nie denerwuj się, dacie radę!!!! Teraz to już z górki :)

aaaa....no i oczywiście buziam Filipcia kochaniutkiego :*****
 
bubbles super że już data operacji znana :-)
jak ja się ciesze .. to tylko miesiac!!! :*
czekamy i modlimy sie żeby do tego czasu nic się nie zmieniło :-) albo.. żeby było lepiej :-)

 
Bubbles, w końcu podali termin. Powiem Ci, że w pełni rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale to jeszcze tylko miesiąc i będzie po tym okropnym guzie. Powoli będziecie wracać do normalności. Jesteście bardzo silni i bardzo Was podziwiam. Fifcio miał wielkie szczęście, że trafił na taką dzielną rodzinkę.
Buziaki i niezmiennie wysyłam tony pozytywnej energii :****
 
Bubbles jest data ... jest data... jejku tchu mi brak... 8 marca spelni sie sila wszystkich tu obecnych kobiet - moc bedzie z Wami :)))
Te cholerne komorki....... niech ta chemia jeszcze je dobije przed operacja.. zeby jak najmniej ich bylo!!
Walczymy dalej!
Buziaki dla Was nasi kochani :***************** i kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Bubbles, pomyśleć, że podanie daty operacji może wywołać tak silne emocje u tylu ludzi:) Strasznie się cieszę i zaczynam odkreślać dni w kalendarzu. Zaciskam kciuki, żeby nic niespodziewanego przypadkiem nie wyskoczyło i żeby wszystko się odbyło w terminie. Będzie dobrze, musi być. Buziaki dla Twojej wspaniałej rodzinki i dla naszego największego bohatera!
 
Bubbles to fantastycznie ze jest juz data, ze lekarze działają ..., teraz trzeba tylko chronić Fifcia przed bakteriami i wirusami żeby sie do tej operacji dobrze trzymał, sił nabrał i żeby wszystko według planu poszło. Czego zycze wam z całego serca. I cały czas fingers crossed. :-******
 
reklama
bubbles ufff jest data, lekarze działają, my zaciskamy jeszcze bardziej kciuki i czekamy. będzie dobrze kochana, ściskami całuje bardzo mocno!!!! :****
 
Do góry