reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles widzę,że Nowy ok zaczął wam się od wizyt w szpitalu. Trzymam kciuki za dobre wyniki.
Buziaki dla Ciebie i Twoich małych chłopaków.
 
reklama
Ach co mogę powiedzieć, rozumiem miłość do Wrocławia, to dobre miasto, dobre miejsce, można w nim znaleźć szczęście i spełnienie, wysyłając tam syna, pozwalając mu na samodzielność dajesz to co dobre :tak: to miasto ma dobrą aurę :-)

Fifi się najwyraźniej wstydzi :-) Może będzie nieśmiałym kawalerem kiedyś? To też taka forma podrywania lub kokieterii :-D;-) Szkoda, że tyle antybiotyków bierze, na dokładkę, ale jak mus to mus. Komuś trzeba zawierzyć.

Trzymam cały czas kciuki za pozytywne wyniki badań, trwam w oczekiwaniu, pamiętaj Bubbles, możesz na nas liczyć.

Razem z twoim sercem drżą i nasze a razem wytwarzamy taką porcję ciepła, że nic jej nie pokona!
 
Posypały się badania :-( trzymamy kciuki za wyniki!!! Przesyłamy uściski i pamiętamy w modlitwie.
Musi przeuroczo wyglądać zawstydzenie u Fifcia, Krzyś czasami też tak robi, słodko to wygląda.
 
to teraz tylko czekać aby wszystkie wyniki były pozytywne i korzystne dla was :-)
masz dużo siły bubbles... :*
jesteśmy z Wami :tak:
wiem co piszesz o tym wstydzeniu się , Emcia też tak robi :-D i do tego słodkie oczka hehe
a Adrian.. jest dużym chłopcem.. jak opisujesz rozsądnym :tak: napewno sobie poradzi i tak jak piszesz nauczy go to bycia dobrym facetem :tak:
dobry z niego chłopak :-)
 
Bubbles teraz przed Wami ciężki czas ale i nowa nadzieja:) Czekanie jest najgorsze ale coś się dzieje,lekarze działają oby skutecznie&&&&&&&&&&&&&
Naprawde się ciesze że nie jesteście w PL tam macie większe szanse na dobre leczenie.
Cały czas trzymam za Was kciuki i za dobre wyniki badań.Jesteście wspaniałą rodzinka ale to już wiesz;)
 
Oczekujemy razem z Tobą na wyniki badań.
Jesteś taka dzielna i kochana. Tylko Cię podziwiać.
Jak tylko uchwycicie słodkie minki Fifiego, chcemy je zobaczyć :)

&&&&&&&&&&&&&&&&&& za badania.
 
Ja tez sie dolacze do dobrych zyczen na ten Nowy Rok, oby badania nie wykazaly, zadnych naciekow ani przezutow do kosci, oby tomografia wykazala, ze nowa chemia cos zdzialala i nowotwor zaczal sie kurczyc. Oby Wasi lekarze opracowali optymalny plan leczenia i operacji, oby wybrali najlepszego chirurga jaki tylko jest, by powierzyc mu Filipka i wszystkie nadzieje jakie sa w nim pokladane. Oby Filipcio jak najmniej chorowal i rozwijal sie dalej w sposob niezaklocony. Oby Wam nigdy nie brakowalo sil! Oby zycie Wam w jakis sposob wynagrodzilo za ten trudny czas teraz! Sciskam mocno!
 
reklama
Bubbles macierzyństwo to dar, ja odkąd zrobiłam test ciążowy zrozumiałam dlaczego moja mama jak ja szłam na imprezę nie mogła spać aż nie zobaczyła że wróciłam do domu. To największy dar jaki jest nam dany. Buziaki dla was daj znać kiedy będziesz wolna Nadia zdrowa ja też więc jak tylko Fifi będzie czuł się dobrze to atakujemy na milton.
 
Do góry