reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles kochana.... Oby ten rok byl lepszy i tego wam z calego serca zycze... Wiem, ze z taka choroba ciezko jest zyc normalnie, chodz tak naprawde trzeba sie starac zyc normalnie... ale akurat decyzje o rezygnacji z przedszkola pochwalam, bo faktycznie maluchy przynosza rozne mutacje z przedszkola i lepiej Fifcia nie narazac na zmutowane wirusy.... i choc to naprawde szkoda, to na ten czas (oby jak najktrotszy) lepiej zrezygnowac z przedszkola..... nie martw sie dolami, jestes silna... ja bym sobie nie dala rady... miala bym dola caly czas...
caly czas o was mysle i sciskam kciukia za Fifulcia....
 
reklama
bubbles życze Wam z całego serca,aby ten rok był lepszy, aby dał nadzieję, dał zdrowie naszego wojownika!
Jesteście wspaniałą rodziną, wspaniałymi rodzicami, zasługujecie na wszystko co najlepsze!
Wierzę, że trudno Wam żyć z tą chorobą, że kosztuje Was wiele poświęceń, ale też uważam, że rezygnacja z przedszkola będzie dobrym wyjściem. Taka pora roku, że wirusów mnóstwo, więc lepiej ograniczyc ryzyko zachorowania do minimum. A jestem pewna, że Aleksiu będzie szczęśliwy w domciu, że nie odczuje tego bardzo dotkliwie.

Podziwiam Cię bubbles za twoja siłę, jesteś wspaniała!

przesyłam mnóstwo uścisków :***
 
Bubbles i ja Wam z całego serca życzę, żeby ten rok był lepszy. Zasługujecie na to bardzo. Żeby udało się zwalczyć to wstrętne choróbsko!
 
Bubbles ja również życzę wam żeby ten rok był dla Was lepszy i zobaczysz kochana na pewno tak będzie!! A decyzja o rezygnacji z przedszkola tez jest dobra, wiadomo że dzieci lapia tam różne infekcje, a przeciez jest teraz najgorszy okres, może na wiosne albo lato Aleksiu wróciłby do przedszkola.
Wielka buźka kochana i trzymaj się dla swoich kochanych syneczków.
 
Bubbles szkoda, że musicie z przedszkola rezygnować, ale faktycznie to chyba jedyne wyjście, aby oszczędzić Filipka...Też Wam życzę aby ten rok był dla Was szczęśliwszy i zdrowszy niż poprzedni. Ściskam Was mocno i trzymam kciuki aby wszystko szło już dobrze. Bubbles jesteśmy z Tobą!
 
Bubbles kochana co się odwlecze to nie uciecze, czas szybko płynie, jeszcze się Alex nachodzi do przedszkola a potem do szkoły aż wam bokami wyjdzie ;-) Sama wiesz po starszym ile zachodu jest z przedszkolem a później szkołą, jeszcze wszystko przed wami :tak:

Teraz najważniejsze dopasowywać życie do sytuacji, na tym właśnie polega nasza siła, siła ludzi.


Napisz proszę w wolnej chwili co dalej z leczeniem Filipka, czy zapadły już jakieś decyzje? Czekam na wieści jak na szpilkach, wierzę, że to będą dobre wieści. Po prostu nie ma innej opcji!!

Ściskam wam najmocniej jak potrafię aż oczy wyłażą :-)
 
Bubbles kochana ja też mam nadzieję że ten rok będzie dla was lepszy :*:*:*
jesli masz doła, zawsze mozesz się nam wyżalić... bo komu innemu jak nie nam :*
ciesze się że wróciliście do domu...
a szkoda że Alex musi zrezygnować z przedszkola...
choć moze i w domu we 2 będą się razem bawić i dobrze czuć :-) to taki plusik...

sciskam was mocniutko :*
 
reklama
Bubbles i my zyczymy Wam oby ten rok był dla was lepszy, radosniejszy i szczęśliwszy,zebyście pożegnali się razna zawsze z choróbskami.
No i caluski dla Aleksia będzie się bawił z braciszkiem w domku:-),a przynajmniej nie będzie przynosił z przedszkola choróbsk.
Wszustko się ułoży i będzie dobrze
 
Do góry