reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
bubbles mam nadzieję, że dzisiejszy rezonans przyniósł/przyniesie optymistyczne wieści!!!! podobnie jak tomografii ze środy. kochana cały czas o was myslimy!!!!!!! trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kochane moje! Dziekuje za Wasze zyczenia i dobre slowa, nie przestane mowic, ze sa dla mnie bardzo wazne - bo tak jest naprawde.
Sciskam kazda z Was z osobna.

Kochane, dr Mitchell przekazal nam wiadomosc, ze tomograf pokazal, ze nie ma sladow zadnych guzow w pluckach, to bardzo dobra wiadomosc.
Czekamy na wynik rezonansu, tez mnie ciekawi czy ostatnia chemia dala jakis pozytek. Dzialac dziala, bo wszystkie malenkie 2mm rzeski Filipka wypadly w ciagu ostatnich 2 tygodni, tylko czy dziala na drania?? To sie okaze... Byc moze przed sama operacja podadza jeszcze jeden blok chemii, ale czekamy narazie na wynik.
Filciu ma sie lepiej, jest troche osowialy, nadal nie chce jesc, a ja nadal z uporem podaje mu rozne rzeczy, a On doslownie na czubeczek lyzeczki i jak cos nie tak, to zaciska usteczka :( Nadal kocha swoja owsianke i pudding ryzowy, ktore sa slodkie, ale wtedy buzia sie otwiera szeroko :)
Aleks nie chodzi do przedszkolka, okazuje sie, ze po przerwie swiatecznej wciaz grasuje tam ospa, to juz 2 miesiace! Czyli, ze podjelismy dobra decyzje i dzieki Bogu, ze Aleks nie zlapal w listopadzie/grudniu tej ospy. Staramy sie na przemian z T zapewniac mu jakies atrakcje, albo przy ladnej pogodzie pojechac wszyscy razem na spacer i jakos damy rade.
 
Bubbles to fantastyczna wiadomość! Mam nadzieje że wynik rezonansu też będzie dobry&&&&&&&&&&&
Całe szczęście że w porę zabraliście Aleksa z przedszkola.Ospa to nie żarty
Dobrze że Fifi je chociaż swoje ulubione potrawy:) Ciesze się że lepiej się czuję i oby z dnia na dzień czuł sie coraz lepiej&&&&&&&&&&&
Jesteście wspaniałymi rodzicami,super że staracie się żeby Aleks nie odczuł braku przedszkola.
Ściskam Was mocno
 
Bubbles jak cudownie przeczytac taka wiadomosc i moc choc troche z Toba sie cieszyc! :**
Czytalam ostatnio tylko Twoje wiadomosci, przepraszam, ze nic nie napisalam, ale nie mialam jak..
Myslami jestem z Wami kazdego dnia.
Na pewno wynik rezonansu bedzie takze dobry - no jakby moglo byc inaczej?! Mam wielka nadzieje, ze tym razem chemia zadzialala na gnojka! W koncu dran musi sie poddac!
Co do przedszkola nie miejcie wyrzutow sumienia - to najlepsza decyzja w tej sytuacji. Na bank znjadziecie rozrywke dla Aleksia - moze T moglby go dowozic na jakies popoludniowe dodatkowe zajecia? plastyczne albo na nauke jezyka?
Dobrze, ze Fifi je choc ulubione potrawy :)) ..z moja Pola tez jest kiepsko jesli chodzi o jedzenie.. :/
Pozdrawiam Was goraco, ucaluj Filipcia! ..tesknimy troszke za nim ;-)
 
Bubbles - jasne, ze dacie radę, bo w końcu jesteście wspaniałymi rodzicami! tak jak napisałaś - rezygnacja z przedszkola w tym momencie to była najlepsza decyzja. Aleks jest jeszcze mały, więc moze nie rozumie czemu nie może chodzić do przedszkola i jest mu smutno z tego powodu, ale Wy robicie wszystko żeby jak najmniej to odczuł i nie powinniście z tego powodu mieć jakichkolwiek wyrzutów.
Zróbcie zapas owsianki i puddingu - skoro smakują Filipkowi - i dawajcie swojej gwiazdeczce ile tylko zapragnie ;-)
z tym tomografem to wspaniałe wieści - kolejne też będą pozytywne!!!!!!
 
Bubbles przypadkiem znalazlam ten watek, i juz po pierwszym wpisie serce mi sie krajalo:( nie obylo sie bez lez;( coz moge powiedziec masz przeliscznego Synka Filipka! Na te zdjecia jego i twojej rodziny napatrzec sie niemoglam.
Nawet niepotrafie sobie wyobrazic jak ciezko musi byc matce w takiej sytuacji, od teraz bede bardzo blisko Myslami z Wami!

Filipku wlasnie dolaczyla do ciebie kolejna Ciocia z BB ktora bedzie sie modlic o twoje zdrowie!
Pokaz ze tak latwo sie niepoddajesz!
Po tych parudziesieciu stronach Pokochalam Cie!
A tobie mamusiu Filipka zycze duzo sil na ta walke z tym okropienstwem!

Trzymajcie sie i mam nadzieje ze beda same dobre wiesci po rezonasie:)
 
Bubbles świetne wieści oby rezonans też wypadł pomyślnie. :tak:
Napewno szkoda, że Aleksiu nie chodzi so przedszkola, ale Fifcia odproność jest kiepska a sama widzisz teraz ospa, później grypa albo jeszcze jakieś inne dziadostwo:no: Napewno Alunio nudził się w domu nie będzie.

Trzymamy kciuki za kolejne wyniki czuję, że będą dobre:tak:
Ucałuj chłopaków:***
 
reklama
Dobre wieści, płucka czyste, rany jak dobrze :-):-) Trzymam kciuki, żeby wszystkie kolejne były równie radosne :tak:

Zdrówka dla Fifusia, z dnia na dzień powinien czuć się lepiej to może i apetyt wzrośnie?

Nie wiem jak u was ale w PL zaleca się szczepić na ospę, od tego roku chyba wchodzi szczepienie refundowane, może warto i Aleksa u was zaszczepić? Ryzyko tej ciężkiej choroby będzie się wlokło przez cale życie a powikłania, wiadomo...
 
Do góry