reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Filipku zdrowiej nam Kochanie, myśle o Was codziennie i codzienni modle się o zdrowie dla Fifiego. Znajdź siły by zwalczyć choróbska! &&&&
 
Kochane dziekuje!
Puscili nas dzisiaj do domu, goraczka minela, pozostala brzydka chrypa, noca rzezi Malutki, jakby ciezej oddychal :(
To wirus, od Aleksa, Aleks kaszle nadal, musimy chyba zrezygnowac z przedszkola Aleksia, bo bedzie teraz przynosil co troche takie niespodzianki :( Przykro mi, bo to przedszkole jest wspaniale i Aleks lubi tam chodzic i to kolejna rzecz z jakiej musimy zrezygnowac przez te wstretna chorobe :(
To jest wszystko niesprawiedliwe, nie da sie normalnie zyc w tym wszystkim :(
Sorki, chyba mam znowu dola...
Sylwester najmniej mnie bolal, bylam tak padnieta, ze usnelam przed 23, o 24 przyszla pielegnieraka sprawdzic temperature Filipka, obudzila go (ciagle go budza w szpitalu) wzielam Go na cyca i tak razem weszlisy w Nowy Rok...
Oby lepszy! Boooze!!!
 
Bubbles życzę Wam aby był lepszy jak nikomu!!! tak bardzo na to zasługujecie
nieustająco wierzę,że będzie kiedyś lepiej, może już niedługo..
wiesz, masz rację, że nie da się normalnie żyć z tym wszystkim- bo normalnie mało kto by podołał to wszystko ogarnać.Ale wam się udaje, jesteście naprawdę cudowni!
Szkoda,że Aleks rezygnuje z przedszkola, ale będzie miał za to w domku rodzinkę, też fajnie.
przesyłamy z juniorem promyki dobrej energii~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Bubbles, chyba nikomu na świecie bardziej niż Wam ludzie życzą tego, by nowy rok okazał się być lepszy od minionego. Choroba Fifcia odbija się niestety na całej rodzinie, ale Wy i tak dobrze z tym sobie radzicie. Jaipur ma rację, kto inny w tej sytuacji pewnie już dawno by się poddał, a Wy dzielnie walczycie i wierzę w to bardzo mocno, że niedługo nadejdą tak oczekiwane pozytywne wyniki tej walki. Nieustannie trzymam kciuki i myślę o Was.
 
Do góry