reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Oj bidulek nasz kochany...:no: Filipciu zdrowiej nam Skarbie dzielny...Taka szkoda, że Sylwester w szpitalu. Trzymajcie się Kochani, duuużo zdrówka w Nowym Roku, zwłaszcza dla naszego Wojownika :* Ściskam i całuję.
 
Fifi zdrowiej bąbelku, cały czas o was myślę, co dalej, co dziś, trzymaj się Fifciu mój malutki...
 
Bardzo smutne wiadomosci :(( Oby bylo jak najmniej ich w tym roku - zyczymy tego Tobie nasz kochany Fifciu - obys jak najwiecej czasu zdrowiutki spedzal w domku z rodzina!
Buziaczki slemy i zyczymy duuuuuzo zdrowka :****
 
reklama
Ja również zyczę Tobie Filipku wszystkiego co najlepszego w Nowym Roku, a przede wszystkim zdrówka. Oby ta infekcja jak najszybciej sie skończyła. Zdrowiej nam kochaniutki!!
 
Do góry