reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

blubbles wiele sił dla Was. trudno uzbierać w słowa co chciałabym napisać, powiedzieć, przekazać. wiesz jedno myślami jesteśmy z Wami.
 
reklama
Bubbles pamiętaj,że zawsze możesz na nas liczyć. Odpocznij troszeczkę. Ślemy miliony buziaków dla Ciebie i słodkiego Hipcia !!:*:*
 
dobrze ze znajomi moga zajac sie Aleksiem, bedziesz mogla troszke odsapnac, przespac sie. To bardzo wazne, musisz kochana byc w pelni sil dla Filipka!
medycyna tak szybko idzie do przodu ze wierze w to ze za kilka lat bedzie mozna pomoc Filipkowi i naprawic wszystkie szkody ktore wyrzadzil ten obrzydliwy guz! goraco w to wierze!
 
Bubbles dziękuję, że miałaś czas napisać na forum :tak:

Nie wybiegaj kochana tak daleko do przodu, to co dzisiaj jest niemożliwe, za kilka lat będzie standardem, nie zamartwiaj się na zapas. Ważne jest dziś a dziś ty musisz dbać o swoje siły i zdrowie a Filipek dochodzić do siebie, do zdrowia. Wszystko się ułoży, daj sobie czasu, daj wam czas i nie pędź proszę tak daleko myślami, nikt nie wie co jest jutro, ba, za godzinę a co dopiero za kilka czy kilkanaście lat.

Chciałabym, żebyście jak najszybciej mogli wrócić do domu, niech te trudne dni miną jak najszybciej, czekamy na wyniki badań, na dalsze leczenie, bardzo liczę na dobre wieści, tulę was z całego serca. Fifi wie, że jesteście przy nim, a cycuś będzie dostępny już dosłownie można liczyć w godzinach.

Jesteśmy z wami kochani!
 
Tyyyle tyllle napisałam i mnie wylogowało, ale napiszę jeszcze raz.

Cieszę się kochana że znalazłaś chwilę aby podzielić się z nami swoimi odczuciami.:-)

Już niedługo, niedługo Fifi odzyska siły, będzie mógł przytulić się do Ciebie pocycać. Fifi jest naszym bohaterem dzielnym chłopczykiem. Kochana sen dobrze Ci zrobi, musisicie być z Tomkiem silni by zawsze gdy Fifi otworzy oczka widział ukochane twarze mamy lub taty.
Cieszę się bardzo, że Alunio mógł być na wycieczce, też napewno biedny przeżywa całą tą sytuację wielu rzeczy pewnie nie rozumie, buziaki dla niego.
Kochana milion razy jeszcze mogę napisać, abyś wiedziała, że ciągle o Was myślimy, przesyłamy tony pozytywnej energii. Fifi mój kochany jesteś moim supermenem Boże jak ja bym Cię słoneczko moje wyściskała wyciumała Twojego pysia eeeee ale pewnie byłby płacz jakby Fifi taką świrniętą ciotkę zobyczył;-) Więc wirtualnie ciumam strzelam szalone miny aby rozśmieszyć Twoją buźkę, śpiewam piosenki (a ciocia śmiesznie śpiewa) Franek daje żółwika,a mąż przybija piątaka.

BB ciotki są zawsze z Wami z całą rodzinką Fifi jest naszym oczkiem w głowie.

Kochana będzie dobrze ciumy :**********************************
 
Kochana Bubbles jak widze, ze do nas napisalas podziwiam Cie jeszcze bardziej - ze znalazlas ta chwilke w tym calym chaosie i zmeczeniu... :***
Mam ogromna nadzieje, ze udalo Ci sie dzisiaj choc troszke odpoczac - wiesz sama jak wazne to teraz! Ale wiem tez, jak trudne.. wyobrazam sobie Twoje przemeczenie :((
Twoim powietrzem jest Twoja rodzina - to Twoja, Wasza sila! Najwieksza! Mysle podobnie jak dziewczyny - za kilka lat tak wiele moze byc mozliwe, moze przeszczepy pecherza takze?! Musimy wierzyc, miec nadzieje, cieszmy sie tym, ze ten gnojek jest juz poza Wami, poza cialkiem naszego Fifiego! Ucaluj go mocno - tak bym chciala przytulic mocno naszego malego rycerza, ciebie.. Duzo zdroweczka i sily dla malego - zeby szybciutko mogl cycac i znalezc sie w ramionach kochanej mamy. Sciskam Was mocno choc wirtualnie :*********

edit Agacio-Gagacio widze, ze razem pisalysmy, bo tez mialam dwa podejscia.. Fifiulek mial by dopiero dosc gdyby go bb-ciotki dopadly! Jakze ja bym wysciskala!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Oj ta też wyściskałabym Filipcia naszego małego dzielnego wojownika.

Bąbelku
odpocznij choć troszkę kochana, jesteś bardzo dzielną i cudowną mamą. Tak bardzo mi przykro, że Filipek i cała Wasze rodzina musicie przez to wszystko przechodzić, Gdybym tylko mogła, zrobiłabym wszystko, żeby cofnąć czas i żeby te wszystkie straszne chwile w Waszym życiu nigdy się nie wydarzyły.
Już niedługo i Filipek przytuli się do cycusia, wytrzymaj jeszcze chwilkę nasz Skarbie malutki.

Dobrze, ze znajomi zabiorą Alunia.
Zobacz kochana medycyna idzie w zastraszającym tempie do przodu, myślę, że na pewno poradzą sobie z pęcherzem i prostatą. Najważniejsze, że nie ma już tego skur..... w brzuszku Filipka i że węzeł jest czysty.

Ściskam Was mocno z całych sił i przesyłam tony pozytywnej energii.
 
Bubbles kochana, miejmy nadzieje, ze najgorsze juz za wami, ze przed wami wszystko, co najlepsze i choc wiem, ze brzmi to troche naiwnie wszyscy tu wierzymy, ze bedzie juz tylko lepiej. Jestes cudowna, silna i madra mama, ktora ma mnostwo milosci w sobie i to pozwala ci przetrwac te najgorsze chwile a Filipek to dzielny chlopczyk i wszyscy zyczymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.
Bubbles serce mi peka jak o was mysle i niejedna lze sie wylalo myslac o twoim malenstwie, ale modle sie za was i za to, zeby kazdy koleny dzien byl po prostu lepszy.
Mnostwo buziakow dla Filipka i usciski dla Ciebie.
 
reklama
Bubbles, najlepsze wieści to te, że Fifi nabiera sił. Już niedługo dostanie swojego upragnionego cycusia, to i Tobie będzie lepiej. Buziaczki Wam z Majeczką przesyłamy i życzymy siły.
 
Do góry