reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles kochana jestes taka dzielna, musisz trochę odpocząć nabrać sił, wiem że jeste to trudne ale odrobina odpoczunku dobrze Ci zrobi. A Fifiu najważniejsze że szybciutko dochodzi do siebie to bardzo dobry znak, organizm walczy i nabiera sił. Trzymaj się kochana. Wielka buźka dla Was.
 
reklama
bubbles cieszę się ze do nas napisałaś :*
mam nadzieję że udało Ci się odpocząć wtej wolnej chwili...
fajnie że Alexem się zajęli i moógł również odpocząc od wszytskiego i miał chwilę dla siebie ...
Cieszę się że Fifciu ma się w miarę dobrze... i mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie , nie będzie go bolało i bedzie czuł się dobrze
a jak z tym cycaniem?? kiedy będziesz mogła mu podać cycusia??
jeśli chodzi o przyszłość .. narazie nie mysl o tym co będzie za kilka lat bo wszystko moze się zmienić... i moze dac się coś zrobić na waszą korzyść

buziaki dla was bo jesteście bardzo dzielni i wytrwali..
a Tobie jak najwięcej odpoczynku zycze nie tylko fizycznego :tak:
i dużo apetycznego jedzonka :-)

buziaczki :*:*:*:*
 
Bubbles -jesteś wspaniałą mamusią!!!!! ale musisz kochana zadbac o siebie.....wiem, że trudno Ci się teraz skupić na odpoczynku, ale pamiętaj, ze Fifi i Aleksio potrzebują zdrowej, silnej mamusi, więc proszę posuchaj nas troszkę i odpocznij.
Pewnie większośc z nas żałuje, że tak daleko od Was mieszkamy, bo wszystkie byśmy Wam chętnie pomogły w tych trudnych chwilach.....a wtedy Fifi to z pewnością miałby dośc bb-ciotek, chcących go ciągle ściskac i całować...;-)
ciesze się, ze wracają mu siły....pomalutku wszystko w końcu będzie tak jak powinno być! buziaczki :*****
 
Bubbles kochana, ja już nie będę powtarzać tego co dziewczyny wyżej napisały, ale podpisuję się rękoma i nogami pod wszystkimi postami. Jesteśmy cały czas z Wami, każdego dnia i w każdej minucie.
 
Bubbles kochana... zbieram sie od dwoch dni, zeby napisac ci cos madrego... ale chyba nie da sie napisac nic madrego w takiej sytuacji....
mysle ze twoje chustawki biara sie z braku akceptacji tej sytuacji... i to jest calkiem normalne... to jest bardzo duza zmiana, i nie da jej sie zaakceptowac w tak krotkim czasie.... do tego potrzeba czasu.... wszystko malymi kroczkami.... Fifciu jest CUDOWNY i on napewno bardzo szybko zaakceptuje nowa sytuacjie... niestety rodzice potrzebuja troche czasu.... ale mysle, ze na chwile obecna powinnas myslec o tym, zeby Fifciu wrocil do zdrowka jaknajszybciej... dzis jest juz 4rta doba pooperacyjna... napewno jest juz troche lepiej... ?!?! Jak maly nabierze sil i zacznie sie bawic i usmiechac, to twoje podejscie tez sie troche zmieni... a na dzien dzisiejszy najwazniejsze jest, ze operacja jest juz za wami... ze guz jest wyciety.

Sciskam cie barzdo mocno... i malego wojownika tez... i caly czas jestem z wami myslami
 
Bubbles kochana, musisz dbać o siebie,żeby mieć duzo siły. Hipcio jest bardzo, bardzo dzielny, Wy Jesteście bardzo dzielni.
Myślę o Was codziennie i modlę się.
Gdybym tylko mogła Was wyściskać, potrzymać za rękę.
Jesteś WIELKA, pamiętaj o tym!
 
Wiadomość od Bubbles:
Filipek ma się dobrze już nie dostaje Epiduralu, dzisiaj wieczorem jeżeli nie zwymiotuje wody która dzisiaj pije będzie mógł wreszcie pocycać. Aga była trochę chora (jelitówka) ale już jej lepiej wczoraj zamienili się z Tomkiem opieką nad dziećmi na noc bo Filipek i tak nie mógł jeść a Aleks dostał gorączki. Więc została z nim.
 
reklama
Do góry