reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles bardzo dobre wiadomości! Cieszę się,że macie już termin operacji.
wiem,że wszystko będzie dobrze:*
Buziaki dla Was!
 
reklama
Bubbles parę dni mnie nie było a tu tyyle dobrych wiadomości:tak: Wspaniale!!! Szkoda tylko, że operacja dopiero w marcu, ale najważniejsze, że Fifi będzie w dobrych rękach dobrych ludzi i wspaniałych specjalistów, którzy wytną to dziadostwo Malutkiemu. Już niedługo Wasz koszmar się skonczy Kochana, zobaczysz...choć na pewno jeszcze wieele strachu i napięcia przed Wami. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej i lepiej. Trzymajcie się Kochani, ucałuj swoich mężczyzn. Ściskam mocno :*
 
Bubbles bardzo się cieszę, ze w końcu pojawiają się jakieś terminy no i dobre wieści:* strasznie fajnie się czyta, ze Filipek pokazuje swój charaktrek:-) i super, ze chlopak walczy o swoje:-) tzn. że z tym swiństwem też wygra:-) dużo sił kochana życzę:*
 
Bubbles wspaniałe wieści, do marca szybko zleci. Trzymamy kciuki za wyniki, oby komórki były martwe.
Cieszymy się, że Hipcio dokazuje, rozrabiaka kochany - tak trzymać :-)
 
Dziewczynki wieści od Bubbles. Wczoraj do nich zadzwonili że mają przyjechać ja jeszcze jedną miejmy nadzieję ostatnio chemię przed operacyjną. Więc się pakują i jadą. No i dobra wiadomość szpik jest czysty:-):-):-):rofl2: Mają się dobrze ale wiadomo wymęczeni są bardzo.
 
reklama
Super że szpik jest czysty,ale skoro jadą na chemię to znaczy,że biopsja wykazała,że w guziolu są jeszcze żywe komórki:(
 
Do góry