reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles Filipku cudne wieści, wysyłam jeszcze więcej pozytywnych myśli i emocji i trzymam kciuki za więcej dobrych informacji!!! Buziaki dla Was
 
reklama
Bubbles Kochana, to żeby tylko te komórki okazały się martwe i Fifi nie musiał męczyć się chemią. Fantastycznie, że możesz cieszyć się kłótnią z Fifim:-), że potrafi lub chociaż próbuje postawić na swoim :-).
 
Bubbles, bardzo się cieszę, że się w końcu zarysował jakiś plan działania. Oby jak najwięcej dobrych wiadomości w najbliższym czasie.
 
Kochana i takich wieści wyczekiwałam, optymistycznych ! bardzo bardzo się cieszę! nadal mocno trzymam kciuki i wierzę że wszystko się ułoży :* całuski kochani :* :*
 
bubbles - po prostu super info!!!! tak bardzo poprawiłaś mi humorek tą wiadomością :)
tak jak piszą dziewczyny, do marca niedaleko, a najważniejsze, ze już macie jakieś konkrety!
oj ten Fifciu rozrabiaka jeden :-D - broić mu się chce i do tego z mamusią się będzie wykłócał

ładnie prosimy o fotki....:-)
 
reklama
Bubbles ciesze sie ze Fifi lepiejsie czuje:-) i prognozy sa dobre trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki.
Do marca szybko zleci.
Dobrze ze cały czas idziecie do przodu,bedzie dobrze:)))
Ucałuj dziecia:****
 
Do góry