reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles ja tez jestem dobrej myśli, ze wszystkie wyniki będą dobre, zobaczysz. A Ty biedulko postaraj sie chociaż troszkę odpocząć.
Trzymajcie się, jesteśmy z WAMI!!
 
reklama
kochana bubbles trzymam kciuki za wyniki, aby wszystko szło sprawnie i szybko. napewno jesteście zmęczeni, ciągłe jeżdżenie po szpitalach, do tego mentalność w nich panująca doprowadza do zawrotu głowy. ale ten straszny sen zbliża się ku końcowi, będzie coraz lepiej. Fifcio jest juz przygotowywany do operacji , nabiera rumieńców, ma apetycik więc jest dobrze :) ty też w miarę możliwości dbaj o siebie, potrzebujesz dużo siłek. buziaki dla was!!!
 
Bubbles kochana, nóż mi się w kieszenie otwiera jak czytam jak biedny Fifcio musiał tyle godzin bez jedzenia wytrzymać. Nasz dzielny kochany rycerzyk. Super, że ładnie je i nabiera kolorków. I, że śmieje się na widok Aleksia, jednak nie ma to jak starszy brat.
I Ty kochana odpocznij troszkę, Ściskam Was mocno i kciuki dalej zaciśnięte.
 
Bóg czuwa, Bubbles :* Ja też wierzę, że wieści będą dobre i trzymam kciuki za szybką operację. Dobrze, że Filipciu ma się lepiej :tak:Ucałuj go Bubbles. Piąteczka od Kubusia dla Hipcia dzielnego! :*
 
Bubbles cały czas oddajesz dzieciom, cała swoją energię, niestety organizm upomina się o swoje.Trzymaj się ciepło, uważaj na zdrówko, bo pewnie jesteś osłabiona, oby nic Ci się nie przyplątało.Trzymam kciuki za wyniki badań i szybki termin operacji.
 
Bubbles widać ten Oxford wie co robi:tak: Czekamy na wieści i modlę się aby wyniki były dobre, żeby ten koszmar się już skończył.
Zadbaj też o siebie kochana potrzebujesz dużo siły. Ogromne buziaki dla całej rodzinki:****
 
Bubbles zmęczenie to normalne dwójka maluchów i takie napięcie nerwy stres. Może weź sobie jakieś witaminki, no i obowiązkowo gorącą kąpiel. Trzymam kciuki za wyniki na pewno będą dobre muszą być!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Bubbles wierzę,że tam na górze Bóg czuwa nad Wami. Wierze i jestem przekonana,że wszystko się uloży i Hipcio niedługo będzie zdrowiutki:-):-) Masz cudownych chłopaków, Ty Jesteś wspaniałą, silną, kochaną Mamusią!
 
Do góry