reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
Bubbles kochana ściskam mocno, taki ciężar dźwigasz, nic dziwnego że i tobie organizm odmawia posłuszeństwa. Najważniejsze, że wszystkie infekcje i komplikacje są pod kontrolą, nie wymykają się, są do opanowania, operacja to kwestia najbliższego czasu, już chyba bliżej nie było.

Trzymaj się mocno, ściskam cię z całych sił, noski eskimoski dla Fifulcia od Jagodzi:-)

Jak tylko będziesz w stanie proszę o nowe zdjęcia Hipcia i koniecznie napisz proszę jak rozwój malca w takich trudnych warunkach, jak waga, jak z jedzeniem, czy coś je więcej?
 
Bubbles życzę Ci dużo siły i wytrwałości. Tulam najmocniej jak umiem

Dla Filipcia z okazji tych 9ciu miesięcy duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka życzę. :*
 
Bubbles kochana jesteś bardzo dzielna, na prawdę podziwiam Cię z całych sił, zobaczysz po operacji znowu będziecie szczęśliwi i zapomnicie szybciutko o tym koszmarze. Niech Filipek szybciutko wraca do zdrówka i wszystkie wirusy niech uciekają sobie z jego organizmu.
Buziaczki dla Waszej rodzinki!
 
Kochane moje!
Mitchell napisal dzisiaj, ze jest w kontakcie mailowym z sekretarka tego lekarza (On sie nazywa Mushtaq), ktora wyrazila swoje zrozumienie dla naszej sytuacji (a to juz cos!) i powiedziala, ze Dr Mushtaq rozmawial ze swoim menadzereme od operacji o terminie dla Filipa! Jeszcze go nie mamy, ale cos sie juz dzieje chyba. Oby zdazyli na za 2 tygodnie i zeby Hipcio nie musial dostawac kolejnej bezsenswonej chemii.

Kochane dzieki za zyczonka, Filciu sie bardzo cieszy :)
Hope kochana, Filciu siedzi sam od jakiegos miesiaca, niestety nie kula sie jeszcze z pleckow na brzuszek, ani nie raczkuje - wiem, ze ma silne raczki, bo czasem sam sie kladzie z siadu na brzuszek i umie na raczkach oprzec caly tulow, podnoszac pupe do gory, ale lezenie na brzuszku nie jest dla niego przyjemne :( w zwiazku z czym nie cwiczy tych umiejestnosci :( pewnie jeszcze dlugo ne bedzie mogl, bo i po operacji bedzie sie goil itd.
Ale to nic, mam nadzieje, ze nadgonimy wszystko pozniej, juz bez tej uciazliwej przeszkody w brzusiu.
Acha! trzymany za raczki potrafi sie podciagnac z siadu do stania i w tej pozycji, na sztywnych nozkach lubi skakac.
Co do jedzonka bardzo roznie, czasem zje cala porcje kaszki, a czasem jak ptaszynka - dzis mi zjadl moze 5 malenkich lyzeczek warzywek z kurczakiem i maslem, ktore mu przygotowalam - co i tak bylo niezlym sukcesem!
Jesli chodzi o odzywki, o ktore pytalas, to nie wiem czy nie jest za maly? Ale dopoki cos tam jada i pije moje mleczko, a ja jadam witaminy, to narazie chyba wystarczy. Filciu jest teraz na drugim centylu, czyli bardzo nisko, ale nie wypadl poza margines wagi, wiec narazie probujemy tak. A wazy 7.700g. Policzylam, ze gdyby nie byl chory i przybieral tak jak przed ujawnieniem choroby, to mialby teraz jakies 9kg z hakiem.
 
Ostatnia edycja:
Bubbles dobrze że coś się dzieje że jest nadzieje na szybki termin&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ucałuj kruszynka,mam nadzieje że apetycik mu jednak dopisze i nie będzie mało przybierał:******
Jesteśmy cały czas z Wami
 
bubbles dobrze, że cos sie dzieje! miejmy nadzieję, że na dniach poznacie termin i kolejna chemia nie będzie potrzebna!
gratuluję nowych umiejętności!!! nasz dzielny, wspaniały i silny bohater!!!!resztę nadgonicie napewno w krótkim czasie!

ufff bubbles, kochanie nasze wszystko wskazuje na to, że coraz bliżej końca tej udręki!!! :***
 
Bubbles serce sie kraja na to wszystko... na ta niemoc! Nie mozemy nic zrobic zeby pomoc naszemu Fificiowi..
Jestem tak pelna podziwu dla Ciebie,,, jestes taka silna,,, ja bym chyba nie dala rady :/ Chcialabym byc taka matka
jaka Ty jestes kochana Bubbles.. chcialabym...
Mimo tych infekcji Fifi tak bardzo dzielnie sobie radzi z ta choroba - to tez niewiarygodne - nawet nie goraczkuje przy tych pluckach.. ma to po prostu po Mamie :))) tą sile! :*** Moi kochani oby ustalili ten TERMIN jak najszybciej sie da!!!, ....swoja droga - sekretarka, menadzer .. jak to brzmi... ----> ludziska wpisywac naszego Fifiego na liste!!! na 1 miejsce!!
Ale to juz!!!!! Licze, ze tak wlasnie bedzxie... &&&&&&& zacisniete!!!
Buziaczki na 9 m-cy! dla Skarbeczka Fifcia :****
Mam nadzieje, ze z Aleksiem okej - ucaluj go rowniez!:*
 
reklama
Do góry