reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

reklama
nie wiem jak wygląda planowanie takich operacji, ale zdrowy rozum podpowiada mi, że skoro są rozmowy nt tego co będzie po operacji, to bardzo mozliwe, że termin znajdzie sie juz bardzo niebawem. bubbles dużo siły ci przesyłam! oby ten koszmar skończył sie jak najszybciej i nasz Fifcio był zdrowy!!! &&&&& ;****
 
Bubbles duuuuuuuużo sił dla Was i jak najwięcej zdrówka dla Flilipka.&&&&&&&&&&& trzymamy żeby operacja była jak najszybciej i przbiegła pomyslnie&&&&&&&&&
Trzymaj sie Kochana:********
 
Bubbles dużo siły dla Was. Przesyłam Wam trochę naszej`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, bo Wam jest bardzo potrzebna, a szczególnie Filipkowi.
Dziękujemy za informacje, nawet ze szpitala - jesteśmy wdzięczne.
 
reklama
Najnowsze wieści. U Filipka wykryli infekcje dostaje dwa antybiotyki, miał temperaturę, ale zbili ją paracetamolem. Po transfuzjach Fifi się ożywił i bawi się teraz kabelkiem do saturacji i śpiewa na cały głos. Bubbles jest bardzo zmęczona i do tego boli ją ucho. Biedaczysko. Ok. 23 powinni iść do domu.
 
Do góry