reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
Ratownik medyczny fajna sprawa, ale takich zatrudniają tylko na kontrakty. I do tego bardzo marnie płacą... Odpowiedzialność niewspółmierna z korzyściami...
 
Kochana to my sie zalapiemy na ta farmacje:-) Ha ha jutro do nich zadzwonie jak Ci nie odpisza:-) Moze sie uda...
Wrocilismy wlasnie ze spaceruuu od 14 bylismy jestesmy teraz zmarznieci i glodni idziemy lodoweczke obrabowac:-DDD
 
Coz tu tak cicho???? :-D Kurde jeszcze tydzien ochhh... Nie zrobilam jednak soku bo mnie sie nie kcialo ze skorek obierac hi hi ale len smierdzacy ze mnie:-) Aha Znalazla tu taka strone i wyskakuje ze jest kilka zlobkow Żłobki i przedszkola Rybnik - Adresy przedszkoli i żłobków Chyba ze to nie aktualne???? A daleko jest ta szkola angielskiego dla dzieci tak piechota Rybnik
 
Żłobek jest tylko jeden. Te dane są nieaktualne. To znaczy podobno są jeszcze dwa prywatne, ale czesne tam wynosi 800zł za miesiąc (jeżeli to, co powiedziała mi znajoma, jest prawdą). A szkół angielskiego jest pełno ;) Ale nie wiem, gdzie najbliższa. Musiałabyś poszukać na necie.
 
Czesc dziewczynki :)
Przedwczora zwiedzilysmy Rybnik, w pon, jedziemy do Szpitala obadac dokladnie katy :> i dzwonie do Szmita zeby w koncu ta wizytke ustalic :) Teraz jestesmy na wypadzie w Lodzi :D Jutro wracamy, po drodze wstapimy jeszcze do Czestochowy takze wycieczowy weekend sie szykuje :) A co tam u Was? jak tam dzieciaczki ?
Pan Aleksander strasznie daje w kosc, kopie juz niemilosiernie, chyba brzydnie mu juz siedzenie w brzuszku ;P
 
reklama
Nuuuśka zazdroszczę tego wycieczkowego weekendu ja od tygodnia siedze tylko w domu i już mnie cos zaczyna brac........
dziewczyny czy wy też macie bzika na punkcie ubranek dla dzieci ja mimo że moje dzieciaczki maja sporo ciuchów to ciągle bym coś chciała dokupic dużo siedze na allegro i szukam okazji....
 
Do góry