reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

cześć dziewczyny! Mam nadzieje że wy i wasze maleństwa jakoś znosicie te upały, deszcz źle, upał źle...kiedy będzie " normalnie? "mi zostało 2,5 tyg do terminu i czuję się jak kluska na parze . to moja pierwsza ciąża i tak się zastanawiam czy z każdym dzidziusiem coś się dzieje? tzn żóltaczki wysypki kolki itp... oj ciekawe jak sobie z tym poradzę... narazie myślę o porodzie jak się jeszcze mogę przygotować...No i na imię jeszcze sie nie zdecydowaliśmy ... :D pozdrawiam!
 
reklama
Anusia Nie z każym dzieckiem "coś się dzieje". Akurat moje dzieci miały żółtaczkę, aczkolwiek Maks znacznie ostrzejszą. Tydzień się naświetlał. Aleks tylko w zasadzie parę godzin. A potem zdarzają się wysypki, czasem kolki (10-30% dzieci podobno ją ma), jakieś alergie, ale to nic strasznego. Mama zawsze wie, że dziecku coś jest. Nauczysz się szybko poznawać, czego chce dzidziuś. A chłopczyk czy dziewczynka?? :-)
 
Anusia2010 - ale Ci zazdroszczę, ja muszę przeżyć jeszcze co najmniej cały sierpień, bo termin mam na wrzesień... Chciałabym to mieć już za sobą... Acha, my też jeszcze nie zdecydowaliśmy się na imię, co jakiś czas zmieniamy zdanie ;)
 
basia1807 - ale jaja :D:D:D Byłysmy w jednej sali, prawda...? Poznałam po imionach córeczek na suwaczkach :D:D:D Fajnie Cię spotkać tutaj :)
 
hej:-D
masakra jak goraco:szok::szok::szok:
dzieciaki sie mecza... zwlaszcza mlodsza... nie dosc ze upal to drugi zabek wychodzi i kupa placzu:-(
musze sie kawki napic bo mnie spanie bierze:-D
 
Witam i ja w piekny upalny piątek:-)
dzieciaczki kąpią się w basenie tzn Ola się kąpie a Mateusz układa puzzle na kocu.
Basia biedna Oliwcie nie dośc że upał ją męczy to jeszcze ząbki:-(a i dołańczam się do kawki bo własnie tez zalałam:-);-)
 
reklama
Do góry