reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

nie macie na podwórku jakiejś komórki, altanki, gdzieś gdzie można wyskoczyć? Albo autem przejechać się do sklepu, po okolicy? 😁 Mi rok temu się udało jak była rodzina u nas i poszliśmy do komórki na podwórku pod pretekstem, że musimy coś znaleźć 🤣 co prawda miałam jedną zadrę w ręku, bo opierałam się o drzewo 🙈 ale zajść się udało, tylko skończyło się stratą
Na zewnątrz grasuje teść, więc to odpada :D ale już chodziło nam to po głowie.
Zostaje nam tylko łazienka :D
 
reklama
14 dzień cyklu:
LH 29,08 mIU/ml
Estradiol 112,00 pg/ml
Progesteron 0,85 ng/ml

Czyli wydaje mi się, że pik LH był między wczorajszym i dzisiejszym pobraniem krwi.

Dzisiejszy test już słaby:

Zobacz załącznik 1447844
15 dzień cyklu:
LH 8,12 mIU/ml
Estradiol 57,00 pg/ml
Progesteron 1,72 ng/ml

Transfer 5 października ♥️
 
Dziewczyny!!
Zrobilam juz test, specjalnie trzymałam 5 h siku🤣

Kupilam facelle bo byl w promce...

Nie wiem czy mogę sie juz cieszyć, niby tak, ale jeszcze jutro powtórka rano pinka i facelle😁
 

Załączniki

  • e97b813d-9e35-46b5-9f5f-6f8528d9465d.jpeg
    e97b813d-9e35-46b5-9f5f-6f8528d9465d.jpeg
    17,3 KB · Wyświetleń: 164
Dziewczyny!!
Zrobilam juz test, specjalnie trzymałam 5 h siku🤣

Kupilam facelle bo byl w promce...

Nie wiem czy mogę sie juz cieszyć, niby tak, ale jeszcze jutro powtórka rano pinka i facelle😁
jak dla mnie ciąża jak nic! Piękna kreska! ♥️

EDIT: tym bardziej, że wcześniej nie miałaś kresek na facelle i były białe 😉
 
reklama
Do góry