reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja tez nic nie rozumiem tym bardziej, ze zdrowa jestem jak klacz 🐎 Dlatego trzonuje co drugi lub co trzeci dzień 🍑🍆... juz bym testy odpaliła 😂🤣😁, ale nie wiem co miałyby wykryć, bo nawet covid nie wyjdzie 😂🤣😉 a 10szt "tylko aż" to musi mi ostatni zostać na dzień @ 19.10.🤣🤣🤣
widzę, że nie tylko ja jestem zaopatrzona w testy lepiej niż apteka 🙈
 
reklama
Ja tez nic nie rozumiem tym bardziej, ze zdrowa jestem jak klacz 🐎 Dlatego trzonuje co drugi lub co trzeci dzień 🍑🍆... juz bym testy odpaliła 😂🤣😁, ale nie wiem co miałyby wykryć, bo nawet covid nie wyjdzie 😂🤣😉 a 10szt "tylko aż" to musi mi ostatni zostać na dzień @ 19.10.🤣🤣🤣
Na testy jeszcze trzeba poczekać - oby było warto! :D :D
My szukamy odpowiedniego miejsca na szybkie trzonowanie, jesteśmy u teściów 😱🤫🤫 ściany cienkie, teściowa w każdej chwili może nas nakryć, jest ciekawie. Czuje się jakbym znowu miała 18 lat🤣🤣🤣
 
Na testy jeszcze trzeba poczekać - oby było warto! :D :D
My szukamy odpowiedniego miejsca na szybkie trzonowanie, jesteśmy u teściów 😱🤫🤫 ściany cienkie, teściowa w każdej chwili może nas nakryć, jest ciekawie. Czuje się jakbym znowu miała 18 lat🤣🤣🤣
My u teściów uskuteczniamy seks z cyklu "jesteśmy tak napaleni, że trwa to niecała minutę" albo "mój orgazm nie jest potrzebny, trzonuj wedle uznania!" :p Nic innego nie wchodzi w grę :D
 
Na testy jeszcze trzeba poczekać - oby było warto! :D :D
My szukamy odpowiedniego miejsca na szybkie trzonowanie, jesteśmy u teściów 😱🤫🤫 ściany cienkie, teściowa w każdej chwili może nas nakryć, jest ciekawie. Czuje się jakbym znowu miała 18 lat🤣🤣🤣
nie macie na podwórku jakiejś komórki, altanki, gdzieś gdzie można wyskoczyć? Albo autem przejechać się do sklepu, po okolicy? 😁 Mi rok temu się udało jak była rodzina u nas i poszliśmy do komórki na podwórku pod pretekstem, że musimy coś znaleźć 🤣 co prawda miałam jedną zadrę w ręku, bo opierałam się o drzewo 🙈 ale zajść się udało, tylko skończyło się stratą
 
Nie robiłam tych badań ale bardzo dziękuje za podpowiedzi, porozmawiam o tym z lekarzem, czy są jakieś badania w tym kierunku które jeszcze powinnam zrobić ?

Tu jest lista. Ucięta immunologia bo dla mnie to już grubo jak ktoś w immunologię chce wchodzić

Badania plodnosc.jpg
 
reklama
Do góry