reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

I na twoje pyt. znalazłam odp. 😁😁
Mamaginekolog.pl
"Natomiast u kobiet miesiączkujących – endometrium wraz z fazą cyklu „rośnie”. W okolicy owulacji powinno mieć minimum 7 mm, jeżeli jest cieńsze to możemy się obawiać, że nie zdoła „przyjąć” zapłodnionego jajeczka. Idealnie jak ma około 8-10 mm. Przed samą miesiączką endometrium u kobiet jest bardzo różne. Zazwyczaj około 10-12 mm. Nie ma górnej granicy, ale jeżeli widzimy endometrium około 18-20 mm lub więcej to zazwyczaj taka kobieta ma bardzo obfite miesiączki."

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie ❤️❤️❤️
Chodząca encyklopedia 🙂🙂🙂
Ps. Któraś tu wczoraj pisała o wymiotach ... Dzięki za zdalne zarażenie mnie tym dziadostwem..... Od wczoraj nie wychodzę praktycznie z WC...... 🤮🤢🚽
Ach ta jesień 🍁🍂
 
reklama
Doskonale go rozumiem, też chce 😂
I Estradiol z 300😍
Myślę że ten estradiol to już może spadać przed owu
Ile placisz za te 3 wyniki? Jak zyją twoje zyly od codziennego pobierania krwi?
Ja mam prywatny abonament medyczny więc bezpośrednio za nie nie płacę. Normalnie płaciłabym około 120 PLN jednorazowo.

Moje żyły od pobierania krwi cztery dni pod rząd jakoś bardzo strasznie nie ucierpią. Dużo gorzej cierpiał mój brzuch od zastrzyków w czasie stymulacji ;-). I te zastrzyki to musiałam sobie robić sama, a krew jednak pobiera wykwalifikowany personel więc możliwie łagodnie ;-).
 
Ja mam prywatny abonament medyczny więc bezpośrednio za nie nie płacę. Normalnie płaciłabym około 120 PLN jednorazowo.
Masz ten pakiet z pracy czy sama sobie wykupilas? Patrzyłam teraz, optymalny kosztuje 1850zl, średnio wychodzi 150zl miesięcznie ale jak ktoś na badania i wizyty wydaje +/-300zl miesięcznie to i tak się opłaca ;)
 
Masz ten pakiet z pracy czy sama sobie wykupilas? Patrzyłam teraz, optymalny kosztuje 1850zl, średnio wychodzi 150zl miesięcznie ale jak ktoś na badania i wizyty wydaje +/-300zl miesięcznie to i tak się opłaca ;)
Mam z pracy, płacę chyba 20 czy 30 PLN miesięcznie bo resztę płaci pracodawca. Korzystam z telewizyt u diabetologa, alergologa. Byłam na wizycie u gina jak chciałam monitoring. Oprócz tego wszystkie badania krwi, które nam w pakiecie ciągnę z tego. Także nawet za 150 PLN miesięcznie by mi się opłacało :D.
 
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie ❤️❤️❤️
Chodząca encyklopedia 🙂🙂🙂
Ps. Któraś tu wczoraj pisała o wymiotach ... Dzięki za zdalne zarażenie mnie tym dziadostwem..... Od wczoraj nie wychodzę praktycznie z WC...... 🤮🤢🚽
Ach ta jesień 🍁🍂
Nie ma za co 🤪 mi już przeszło, ale wczoraj i dziś plamiłam w kolorze kawy z mlekiem... nie wiem czy to stres czy może ciąża...a testuje dopiero ok 6 października 😌
 
Ej dobra! Udało się! Wydupczyłam męża! ✌️ Po 19 dniach bez seksu czułam się jak podczas pierwszego razu 🤣 i w sumie trwało to tyle co pierwszy raz 🤣 ale jakie odczucia po takim czasie.. uuhuuu 🤯🤣🤦🤫🤫🤫🤫

Mąż pewnie zadowolony 😁😁😁
Ja mojemu proponuje od kilku dni " robótki ręczne" bo też dawno seksu nie było, ja teraz 🩸 to chciałam mu sprawić przyjemność, aleee mówi że woli zaczekać aż mi się okres skończy i zadziałamy wtedy 😁😁😁
 
reklama
Do góry