reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

A w kolejnym cyklu idziesz w jakąś stymulacje albo ovi?

Nie, u nas na stymulacji nic się nie wydarzyło więc odpuściliśmy.
Jak będziemy podchodzić to do gonadotropin, ale póki co nie mamy na to kasy. Znaczy mamy, ale aktualnie widzę większe potrzeby bo tak naprawdę ja zachodzę bez stymulacji więc nie jest to dla mnie priorytetem
 
reklama
Nie, u nas na stymulacji nic się nie wydarzyło więc odpuściliśmy.
Jak będziemy podchodzić to do gonadotropin, ale póki co nie mamy na to kasy. Znaczy mamy, ale aktualnie widzę większe potrzeby bo tak naprawdę ja zachodzę bez stymulacji więc nie jest to dla mnie priorytetem
a macie jakiś plan odnośnie zagnieżdżania? Robisz coś innego w tym cyklu? I czy u Ciebie to było zawsze późne zagniezdzenie ?
 
a macie jakiś plan odnośnie zagnieżdżania? Robisz coś innego w tym cyklu? I czy u Ciebie to było zawsze późne zagniezdzenie ?

W zasadzie im więcej analizuje tym mniej wiem.
W pierwszej ciąży nie wiem bo dowiedziałam się o niej przy becie 1500.
W drugiej wydaje mi się, że zagnieżdżenie było jakoś 9 dpo ale równie dobrze mogło być 7 jak i 11😅
W trzeciej było na pewno późno, a w ostatniej wydaje mi się w normie.
Nic więcej nie robię poza tym, że żre suple
 
reklama
Do góry