reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

A mój stary ostatnio wszedł do łazienki, jak brałam gorącą kąpiel i mu mówię, że próbuje wywołać okres, a on do mnie: no to mieliśmy się dzisiaj tak zajebiscie bzykać, a Ty okres próbujesz wywołać? 😂
no i ani kąpiel ani seksy nie pomogły 🙄
ale ten cykl mam bezowulacyjny, także może być taki długi. Wcześniej okres wywolywalam dupkiem, ale w tym mies go nie wzięłam

Najgorsze jest to czekanie ... Jak ma przyjść to już ... Jak ja nie lubię czekać 🤯🤯🤯 na szczęście u mnie dziś 4dc...
 
reklama
Ja znowu zrobiłam test..nie wiem póki co, co myśleć. Czy to dalej są resztki po zastrzyku czy nie..😑 Niecierpliwię się cholera. Najgorsze jest to, że miałam sobie nie robić żadnych nadziei a to siedzi w mej głowie non stop, nawet jak pracuję i mam co robić 🫠🙈. Dziś 11dpo a 12 dni od zastrzyku..
 
Ja znowu zrobiłam test..nie wiem póki co, co myśleć. Czy to dalej są resztki po zastrzyku czy nie..😑 Niecierpliwię się cholera. Najgorsze jest to, że miałam sobie nie robić żadnych nadziei a to siedzi w mej głowie non stop, nawet jak pracuję i mam co robić 🫠🙈. Dziś 11dpo a 12 dni od zastrzyku..

Pokazuj! Porównamy z wczoraj i dzisiaj czy zciemniało
 
Ja znowu zrobiłam test..nie wiem póki co, co myśleć. Czy to dalej są resztki po zastrzyku czy nie..😑 Niecierpliwię się cholera. Najgorsze jest to, że miałam sobie nie robić żadnych nadziei a to siedzi w mej głowie non stop, nawet jak pracuję i mam co robić 🫠🙈. Dziś 11dpo a 12 dni od zastrzyku..

To w takim razie musisz koniecznie jutro powtórzyć, jesli będzie ciemniejsza niz dzisiaj to na pewno nie zastrzyk ✌✌
 
Pokazuj! Porównamy z wczoraj i dzisiaj czy zciemniało
To nie są właśnie cienie, które tak znacząco wyglądają na tym etapie..dlatego muszę po prostu dalej czekać czy @ przyjdzie czy też nie 🥺🙈 gdy byłam wcześniej raz w ciąży, to miałam znaczącą kreskę dzień po terminie @. Okres ma być jakoś 2.10
38A44D14-1E92-4EC3-AC70-ED559B70D7D4.jpeg
 
zgłaszam sprzeciw, okresu dalej nie mam, a nie mogę się go doczekać.
Może tutaj ma ktoś nr do okresowego szamana? 😜
Polecam seks!
Chcesz @ seks
Chcesz dziecka seks wielokrotny
Chcesz nowej energii seks
Chcesz dac się ulagodzic mezowi seks
No jakby seks najlepszym lekarstwem na wszystko 😁😁😁
 
reklama
To nie są właśnie cienie, które tak znacząco wyglądają na tym etapie..dlatego muszę po prostu dalej czekać czy @ przyjdzie czy też nie 🥺🙈 gdy byłam wcześniej raz w ciąży, to miałam znaczącą kreskę dzień po terminie @. Okres ma być jakoś 2.10
Zobacz załącznik 1447471

Kurcze ciężko określić bo te dwa są wyschnięte. Poczekaj jeszcze ze 2 dni i zrób ponownie test jak będzie kreska i to trochę ciemniejsza to juz raczej będzie oznaczać ciążę
 
Do góry