reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Dlatego mówi się ze najlepiej współżyć przez cały cynk co 2 dzień. Ale mam świadomość, że czasem to trudne. U nas dziś 14 dc i dopiero 2 razy nam się udało spotkać na seks😂😂😂
U nas podobnie 🤣 z tym że u mnie 11 dc.
Jakiś ten cykl dziwny... Zawsze płodny śluz zaczynał mi się już w 9-10 dniu, a teraz u mnie susza. A w tym cyklu zaczęłam pić mace i siemię lniane. Zamiast mnie zalewać to jest na odwrót. Czekam cierpliwie :D
 
reklama
Byłam dziś u gino i mam torbiel dermatoidalna 2cm na prawym jajniku, niby nic groźnego i póki się nie będzie powiększać to luz... ale odebrałam ten wyniki cytologi i niestety nie jest za dobrze.. mam skierowanie na kolposkopie żeby wykluczyć komórki rakowe i ogólnie sprawdzić co tam sie dzieje że wyszła ta cytologia taka se. Także mam bana na starania dopóki to się nie wyjaśni :( aa i jeszcze pobrali mi krew na badanie ca125 pod kątem tej torbieli.
 
Hej dziewczyny, ja bylam na swoim pierwszym w życiu monitoringu owu. Jestem w 8dc, endometrium 7mm, pęcherzyk 10mm. Ginek mówi, ze wszystko ok, owu powinna być 4-5 październik. W trakcie badania wtrącił coś, ze mały ten pęcherzyk, a ja oczywiście już zaczęłam się przejmować. Co myślicie, rzeczywiście mały jak na ten dc?
 
Dziewczyny, co polecacie fertistim, ovarin czy inofem?

Jaki inozytol Wam się sprawdził?

Oraz pytanie czy można je zacząć brać niezależnie od cyklu czy lepiej zacząć od 1dc?
 
reklama
Do góry