reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża?

reklama
Ale co to znaczy, że nic nie wyszlo? Dopytałas o konkretny wynik?

Po co chcesz czekac do nastepnego tygodnia?
Nic nie dostałam telefonicznie mnie dziś poinformował z tego powodu że nie mam jak wyjść z pracy nie mam już urlopu nie mam nagodzin itd ciągle mi się w głowie kreci piersi mi pieka dziwne to wszystko my staraliśmy się od ponad roku o dziecko każdy miesiąc testy tobilam jedna kreska atu tyle testów i 2 kreski powiedzial że mam poczekac czy dostanę okres mam poczrkac i wtedy będzie myśleć co dalej
 
Nic nie dostałam telefonicznie mnie dziś poinformował z tego powodu że nie mam jak wyjść z pracy nie mam już urlopu nie mam nagodzin itd ciągle mi się w głowie kreci piersi mi pieka dziwne to wszystko my staraliśmy się od ponad roku o dziecko każdy miesiąc testy tobilam jedna kreska atu tyle testów i 2 kreski powiedzial że mam poczekac czy dostanę okres mam poczrkac i wtedy będzie myśleć co dalej
Kiedy masz dostać okres?
 
I właśnie to badanie beta robi sie z krwi, skoro nie wyszła dodawania beta to nie ma sensu robić kolejnego badania. Bo żadnego innego Ci nie zrobia.
Zobaczę czy dostanę okres 17 lipca powinnam dostać ja miałam ciążę bliźniaczka 19 lat temu może to wydawać się śmieszne do 5 miesiąca miałam okres I nic nie tyłam nie wskazywało że w ciazy jestem nawet nie wiedziałam itd tylko na początku 5 miesiąca zaczal boleć mnie brzuch poszłam do ginekologa a tu ciąża
 
reklama
Do góry