reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

reklama
02 07 2024 zaczelo mnie boleć pod brzuchem, taki silny ból i się spóźniał okres. Myslam ze na okres to był taki ból a kiedyś w środę poleciała krew x nerwów i stresu nie wiedziałam że ja w ciąży, emocje i wgl milam ze chłopak zerwał ze mną, a teraz chce ze mną być
 
02 07 2024 zaczelo mnie boleć pod brzuchem, taki silny ból i się spóźniał okres. Myslam ze na okres to był taki ból a kiedyś w środę poleciała krew x nerwów i stresu nie wiedziałam że ja w ciąży, emocje i wgl milam ze chłopak zerwał ze mną, a teraz chce ze mną być
To ile ten okres Ci się spóźnia teraz? Pisałaś, ze jesteś 10 dpo.
 
reklama
02 07 2024 zaczelo mnie boleć pod brzuchem, taki silny ból i się spóźniał okres. Myslam ze na okres to był taki ból a kiedyś w środę poleciała krew x nerwów i stresu nie wiedziałam że ja w ciąży, emocje i wgl milam ze chłopak zerwał ze mną, a teraz chce ze mną być
Szczerze to ja nic nie rozumiem z tego, co piszesz. Jeśli okres miałaś mieć 2 lipca to testy jakoś słabo pozytywne wychodzą. Piszesz strasznie niezrozumiale i chaotycznie. Nie rozumiem czemu nie pójdziesz na betę. Czy ty w ogóle czytasz, to co my ci piszemy, czy nie?
 
Do góry