reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża ból kości ogonowej

Mnie na samym początku bardzo bolało podbrzusze i kość ogonowa. Jednej nocy ból był tak wielki że mnie obudził i spodziewałam się najgorszego. A okazało się, że to po prostu zwykle objawy ciąży u mnie. Potem do 20 tygodnia miałam spokój z bólem 🙂
 
reklama
U mnie ból kości ogonowej pojawił się mniej więcej w 8 tygodniu ciąży. Potem ustąpił I wrócił około 14 tygodnia. Podejrzewam, że u mnie może mieć znaczenie macica w tyłozgięciu. Teraz 25 tydzień, ból narazie ustąpił I oby tak zostało 🙂
 
Witam dziewczyny, jestem tu nowa 😊
Mam nadzieję że pomożecie mi w rozwikłaniu moich myśli i nadziei 😌
4.11. współżylismy z partnerem, cztery dni po @. Cztery dni po stosunku miałam chwilowe różowe plamienie.
Moje @ niestety są różne. Wg kalendarza owulację powinnam mieć 16.11.
18.11. zrobiłam test pink (10), wyszedł bladzioch.
20.11. zrobiłam test (10) (nie pamiętam firmy) z porannego moczu, zaraz po spojrzałam nie było nic. Test zostawiłam, wróciłam po południu do domu i zobaczyłam zarys drugiej kreski.
22.11. zrobiłam test pink (20) , robiłam go późnym wieczorem więc ta sama sytuacja spojrzałam nie było nic od razu, poszłam spać. Rano bladzioch biały. Zgłupiałam..

Spodziewaną @ mam mieć 30.11. Zazwyczaj wcześniej też miałam jakies pobolewanie przed @. Ból podbrzusza, jajników, tkliwe piersi.
Teraz czuję się trochę inaczej niż zazwyczaj.. bóle są w podbrzuszu, brzucha u dołu promieniujące na boki, kłucie. Piersi mam wrażenie że są czasami bardziej bolące w sutkach i po bokach. Do tego jak nigdy mam teraz jakiś wyostrzony węch, mogę nie jeść wogole, mam odruchy wymiotne czasami. Odbijanie od kilku dni taką pustką nie wiadomo czym. Wzdęcia. Mdli mnie lekko. Jestem zmęczona ciągle i ospała, do tego brak sił w rękach nogach , ból głowy i zawroty.

Fiksuje? 🫣
 
Do tego dodam że od czwartku mierze temperature, w czwartek i piątek była 37.1 dziś spadła na 37.
Juz sama nie wiem czy to moje urojenia czy co..
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-11-21-22-45-24-284_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2023-11-21-22-45-24-284_com.facebook.orca.jpg
    188 KB · Wyświetleń: 66
  • Screenshot_2023-11-21-22-47-20-192_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2023-11-21-22-47-20-192_com.facebook.orca.jpg
    128,1 KB · Wyświetleń: 64
Co to znaczy że @ są różne? Czyli masz nieregularne cykle? Jeśli tak to stosowanie kalendarzyka nie ma sensu.

A testy sprawdza się po kilku minutach, bo kilku godzinach test nie jest ważny.
 
Witam dziewczyny, jestem tu nowa 😊
Mam nadzieję że pomożecie mi w rozwikłaniu moich myśli i nadziei 😌
4.11. współżylismy z partnerem, cztery dni po @. Cztery dni po stosunku miałam chwilowe różowe plamienie.
Moje @ niestety są różne. Wg kalendarza owulację powinnam mieć 16.11.
18.11. zrobiłam test pink (10), wyszedł bladzioch.
20.11. zrobiłam test (10) (nie pamiętam firmy) z porannego moczu, zaraz po spojrzałam nie było nic. Test zostawiłam, wróciłam po południu do domu i zobaczyłam zarys drugiej kreski.
22.11. zrobiłam test pink (20) , robiłam go późnym wieczorem więc ta sama sytuacja spojrzałam nie było nic od razu, poszłam spać. Rano bladzioch biały. Zgłupiałam..

Spodziewaną @ mam mieć 30.11. Zazwyczaj wcześniej też miałam jakies pobolewanie przed @. Ból podbrzusza, jajników, tkliwe piersi.
Teraz czuję się trochę inaczej niż zazwyczaj.. bóle są w podbrzuszu, brzucha u dołu promieniujące na boki, kłucie. Piersi mam wrażenie że są czasami bardziej bolące w sutkach i po bokach. Do tego jak nigdy mam teraz jakiś wyostrzony węch, mogę nie jeść wogole, mam odruchy wymiotne czasami. Odbijanie od kilku dni taką pustką nie wiadomo czym. Wzdęcia. Mdli mnie lekko. Jestem zmęczona ciągle i ospała, do tego brak sił w rękach nogach , ból głowy i zawroty.

Fiksuje? 🫣
Miałam podobną przygode z Pinkiem.. nawet zrobilam po nich bete i nic nie pokazała ale jakies 5 dni pózniej coś mnie rano podkusiło bo te sutki były twarde i bolesne jak nigdy no i zrobiłam test w domu został mi jedynie o czułości 25mlu już po 3 minutach była blada 2 kreska powtórzyłam popoludniu kolejnego poranka odrazu na bete i już było 31.99 więc na Twoim miejscu bym się spróbowała zrelaksować choć wiem że to trudne i za kilka dni powtórzyła test 😊 trzymam kciuki ✊
 
W takim razie pozostaje mi czekać do dnia spodziewanej miesiączki i zrobić test lub pójść na betę..
Gdyby nie te dodatkowe objawy to nie pomyslalabym że to "może ciąża" ale jest ich więcej i to mnie myli..
 
W takim razie pozostaje mi czekać do dnia spodziewanej miesiączki i zrobić test lub pójść na betę..
Gdyby nie te dodatkowe objawy to nie pomyslalabym że to "może ciąża" ale jest ich więcej i to mnie myli..
Nie, pisałam Ci już, że nie musisz czekać. Beta jest wiarygodna 14 dni po stosunku, więc możesz zrobić w poniedziałek i wynik będzie wiarygodny.
 
reklama
Do góry