reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamknięty

Oki zróbmy tak że do 19 dnia dzisiejszego zamykamy pierwszą listę dostępu. Ja o 19 napiszę tu listę i ewentualnie resztę dodamy później bo tak to nie dojdziemy do porozumienia i faktycznie będzie to trwało długo:p
 
reklama
Didi a mogłaś na staraczkach od 11.2011 byłam uzytkownikiem:)
Tak skojarzyłam bo właśnie tam admin odszedł i dlatego przeniosłysmy się tutaj.
 
Dla mnie listy są ok.

Ale mam mieszane uczucia co do samego wątku.
Raz, że boję się, że się dyskusje rozjadą. Fajnie, gdyby wątek ogólny nadal był tym nr 1.
Dwa..
Byłam kiedyś na pewnym forum, na którym był taki zamknięty wątek. Należało do niego może z 10 osób, nie wiem.
W regulaminie była informacja o tym, że aby się tam dostać trzeba udzielać się na forum i wysłać maila do adminki.
Byłam tam 4 lata. Nigdy nie udało mi się dostać. Myślę, że był to wąteczek na ploty dla samych założycielek forum.
Niestety był źle odbierany przez resztę. Zawsze miałyśmy wrażenie, że tam siedzi elita i sobie nas, zwykłych userów, obgaduje.
Potem powstał jeszcze jeden dział zamknięty, ale już na jasnych zasadach. Był określony staż i konieczna liczba postów, po której osiągnięciu było się dopuszczanym do tej części forum. Tam gadałyśmy tylko o intymnych sprawach.

Ja pewnie nie będę umieszczać zdjęć nawet w zamkniętym wątku. Tzn. może jedno dwa, żebyście widziały jak wyglądam, ale nic więcej.
Nie lubię wrzucać swoich zdjęć do sieci. Nigdzie.
Za to nie mam problemu ze słownym ekshibicjonizmem. Mogę czasem za dużo o sobie napisać, co może czasem szokować.
Dziewczyny, zwróćcie mi wtedy grzecznie uwagę, bo ja takich rzeczy czasem nie zauważam.. i kogoś mogą bulwersować moje posty, choć dla mnie są normalne i nie miałabym problemu z powiedzeniem tego samego szefowi w pracy. Taka jestem.
Uprzedzam - jakbym się zagalopowała. :cool2:
 
Dzieki za Dodanie mnie na listę :)

Po za tym nie wiem ale dziewczyny na innych forach czasem potwierdzają zdjęcie z dowodem osobistym
To tylko dlatego że zdążają sie dziewczyny hm czasem nawet nie dziewczyny ! I podszywać sie pod np. Ciężarne bo sa świrnieci albo chcą reklamować jakiś produkt albo jeszcze jakieś inne powody .
A samo bywanie na forum o niczym tak na prawdę nie świadczy
I bądź tu mądry
Nie wiem może macie jakiś pomysł na rozwiazanie tego ?
 
kurczę, nie mam takich strasznych doświadczeń (odpukać) i jak o tym myślę, to wydaje mi się to niedorzeczne siedzieć na jakimś forum przez kilka miesięcy, udzielać się, a w rzeczywistości dorobić sobie tożsamość i być np jakimś kolesiem.... a gdyby ktoś chciał nam coś sprzedać, to chyba już rozpocząłby agitację... ale nie wiem. Trochę przeraża mnie to o czym piszecie :szok: jak ktos jest taki porąbany, że się podszywa pod kogos innego, to pewnie na użytek foty dowodu na forum, i dowód osobisty spreparuje ;-)
 
reklama
Ja się zgadzam z listą nr 1 i paroma wyjątkami z listy nr 2, a co do nowych forumek ktore dopiero dołącza, powinno być ograniczenie liczby postów, ale ja się dostosuję, byłam tez kilka lat na innym forum, ale potem ono umarło śmiercią naturalna, przyjęcie do wątku zamkniętego zależało od adminki która jedne lubiła a drugie nie, takze albo głosowanie albo liczba postów, zeby było sprawiedliwie - ale to w przyszłości.
 
Do góry