reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Skrzat wyglada fajnie :) ja mam do spania woombie a do wozka ale to raczej do spacerówki
1476545597-4oebgj.jpeg

A do fotelika taki
1476545608-uy3cbu.jpeg


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Ja chce gondole x lander i taki pasujacy do gondoli wybralam nie ocieplany jakas welna tylko taki sredni bo zimy nie sa az takie zimne i przy Julku takiego grubego chyba z raz uzylam wiec teraz mysle nie ma co i taki lzejszy kupie ten spiworek.

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Ja mam do spacerków z Allegro kupiony 5 lat temu:) szyła go notabene jakaś babeczka z Poznania, polecały go babeczki na Gazeta.pl (te 5 lat temu) on nie byk prosty w sensie ze byk profilowany pod spacerówkę dzieki temu sie nie zsuwał, wiec tu mam sprawę z głowy dlatego chce taki krótki gondola/fotelik chyba kupie ten ze smyka bo mozna go ewentualnie do fotelika użyć aczkolwiek uważam ze do fotelika nie jest potrzebny śpiworek, jeszcze szukam moze mi cos wpadnie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat tez uważam, ze cry sensor raczej zbędny bo jak mały zapłacze to i tak sie podniosę.

Ja do gondoli mam śpiworek womar z owcza wełną, a do fotelika nie kupuje, bo w samochodzie to ja raczej rozbieram siebie i dziecko, wiec wystarczy sam kombinezon w którym ubrany bedzie mały, ewentualnie kocyk.

Dziewczyny, ktore kupiły szumisia tego z whishbear pamiętajcie, ze jest tylko 30 dni na zarejestrowanie go, żeby miał dożywotnią gwarancję.


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Tak tez zrobię:) kupie chyba tego Misia jakoś mnie ujął za serce;) Tylko musze jakaś promocje lub dobra cenę dorwać. Mam nadzieje ze potem nie bedzie problemów z odstawieniem gorszych niz ze smoczkiem?

A kupujecie jakies prezenty wkupne od dzidzi dla starszych dzieci w domu na powrót ze szpitala?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kuzynka mi pozycza szumisia z rytmem serca i nie wiem czy go dawac jako przytulanka malej czy lepiej zamontowac przy lozeczku zeby sie nie zaprzyjaznila bo na pewno bedzie do zwrotu. Jak sadzicie ?

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
wydaje mi sie ze dla noworodka to najlepiej nic nie wkładać do łóżeczka, a pózniej to myśle ze lepiej zawiesić na łóżeczku bo dzidzia odruch chwytny ma ciut pózniej.
najpierw to dzieci interesuje np. karuzela cos co ma kolor i sobie wisi, czemu dziecko może sie przyglądać.
 
Koalka No wlasnie z ta karuzela to jest kicha, ja obszukalam całe Allegro by znaleść odpowiednia (dziadki na gwizdek pewnie by kupili) i nie ma:/

dzieci takie małe nie rozróżniają kolorów, dlatego najlepsza by była karuzela z czarno białymi elementami plus ewentualnie jakies wyraźne typu granat czerwień, a tu wszędzie słodkie i mdłe pastele;( beznadzieja. Whisbear ma chociaż te wstawki na nogach i uszach w czarno/białe kolory. Wiadomo ze tulić bedą potem, aczkolwiek u nas w szpitalu wcześniaki w inkubatorach tula i chwytają ośmiorniczki wiec odruch chwytny jest od samego początku, nawet w brzuchu juz gdy maluchy chwytają pępowinę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat zobacz karuzele tiny Love akuku ona ma właśnie elementy w paski biało czarne itp. Widziałam też recenzje na youtube.Ja jestem zdecydowana na smoby wiosenny ogród niebieska.

Jestem w trakcie 36 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc) [emoji166][emoji480][emoji320]
 
reklama
Ja miałam przy Zu karuzele FP z misiami i projektorem (bardziej mi na muzyce i projektorze zależało), ale to już później była kupiona jak miała godzinne przerwy w nocy, to wtedy oglądała sobie sufit, a my spaliśmy. Kupiłam używke i jak sprawdzałam ostatnio to już nie działa. Dwa lata na szafie zrobiło swoje. Teraz myślę o jakiejś z mocnymi kolorami tropikalna z FP lub Tiny Love, ale one chyba bez projektora. Też mi przyszło do głowy to co pisała Skrzat, żeby jakieś kontrastowe kolory... może taki pałąk da się znaleźć.

Co do szumisia to wpadłam dziś na coś takiego jak Baranek Ewan i skłaniam się ku niemu, ale póki co nie kupuje. Licze, że może u męża w pracy będą chcieli coś kupić to wtedy rzucę im pomysł [emoji41][emoji12]

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Do góry