reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja nie powiem sa ciuchy z Lidla dobre ale wlasnie sa i bardzo kiepskie, z cienkiej bawełny, a najgorsze sa rajstopki :p we wszyskich jakie Basia miała po praniu gumki lecą a rajstopki z dupki, to samo u mojej koleżanki... Dlatego pytam czy bodziaki sa z tej grubszej bawelny czy takie cienizny;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama

Załączniki

  • upload_2016-8-28_19-12-58.png
    upload_2016-8-28_19-12-58.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 55
Martini ale zakupy, wózek bardzo ładny :) fajne zestawienie kolorów :)

Aob zawsze coś :D
A kiedy można smarować brodawki kremami? Ostatnio zauważyłam że są suche i bola

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Uhuhu Martini ale szal :)
Te reczniki hakie fajne
A posciel mam dla Julcia w te autka z niebieskim wlasnie i lubi ten wzor tylko bum bum pokazuje

To Wy juz az w takie szczegoly wchodzicie ja o wkladkach nawet nie mysle;d

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja akurat wszystkie zakupy ktore robilam to w tym sklepie jest wszystkie od A do Z i dla mamy i dla dziecka wiec juz przy okazji zakupilam :)
 
Do góry