reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
agnesiaa śliczny gajer:tak:
Marlena ale te body-koszula czadowe :-)
co do ciuszków firmy earl days to ja tez jestem średnio zadowolona zwłaszcza z bluzek których ostatnio sporo kupiłam,maja takie dekolty że masakra góra Martynę mogę wyciągnąć
 
też chyba kupię te body, to nie będzie mu się nic podwijało, ale nie wiem czy białe czy czerwone, może doradzicie jaki kolor bardziej będzie pasował do naszego mini garniaczka :-p ale zamiast krawatu muszę poszukać muchy, taka poważniejsza mi się wydaje :-D
 
Byliśmy dziś oglądać wózki. I powiem tak, nie będzie łatwo wybrać tego "jedynego" :sorry::sorry::sorry:
Ogółem pojechałam, żeby obejrzeć mojego faworyta zoopera waltza, i co? I mieli starą wersję i to z nosidłem dla noworodka :sorry::sorry: Tomek od razu "NIE NIE NIE" bo mu się nie podoba. A to stary model i różni się od tego, który jest teraz więc nawet ciężko go było jakoś obejrzeć żeby wiedzieć coś o tym wózku.
Oglądałam coneco jupitera, przymierzałam się do niego i powiem tak, mógłby być ale te 2 rogi to mi w ogóle nie pasują, wózek musi mieć 1 rączkę. Fatalnie mi się prowadziło wózki (a trochę ich przejrzałam) z 2 rogami.
Babka zachwalała nam x-landera x runa. Wygląda na taki solidny wózek a chyba prowadził się najlżej spośród wszystkich którymi dziś jeździłam. No ale ja chce mieć wózek mały po złożeniu więc odpada w przedbiegach.
Stanęło na 2 wózkach, faworyt Tomka
CONECO WÓZEK BABYPOINT SPRINT 8xGRATIS DUŻEKOŁA (906741663) - Aukcje internetowe Allegro
faworyt mój (tylko wersja 4 koła)
Wózek MAGIC 4 ESPIRO 2010 +OKRYCIE +KURIER (915151571) - Aukcje internetowe Allegro
Jeszcze nie tak dawno pisałam wam, że bym tego wózka nie kupiła, ale poprzednim razem oglądałam model 2009 (miał chropowatą tapicerkę i głośny daszek), teraz tapicerka jest milusia w dotyku, pozostaje tylko ten daszek.
Wizualnie brała bym espiro, cudownie się podbija i jest leciutki, fajnie się składa, ale funkcjonalnie wiem, że sprint lepszy, ma większe koła, duży kosz na zakupy, tackę na rączce, choć głównie to o te koła chodzi. Ale jest spory po złożeniu i nie podbija już tak ładnie :sorry::sorry::sorry:. Mętlik mam w głowie, a co najgorsze, to jakoś ciągle myślę, o tym zooperze i cybex callisto chodzi mi po głowie. Cybexa ostatnio nie mieli i mówili, że ma byc na wiosnę, ciekawe czy go rzeczywiście będą mieli czy mnie oszukiwali. Chyba poszukam jakiejś siedlczanki, która ma cybexa, bądź zoopera żeby móc je obejrzeć i od razu zapytać o zadowolenie z nich.

No i kupiliśmy buty Gosi, po domu. Befado. Ogółem nie podobają mi sie kolorystycznie, ale Gosia już prawie nieprzytomna była i nie wybrzydzałam. W ogóle babka w sklepie jakaś taka nie miła, daje mi buta do przymiarki i mówi "pani powie czy dobry", wiecie, ja jestem nie w temacie, pierwszy raz dziecku buty zakładami skąd mam wiedzieć czy dobre :sorry::sorry: widać, było, że nie są za małe, ale skąd mam wiedzieć czy np jej nie cisną. Dała mi większego buta, a ten mi się za duży wydawał. I w końcu do nas podeszła i łaskawie nam powiedziała to i owo.
I mnie wyśmiała, że pytam o sandałki ortopedyczne :sorry::sorry::sorry:
 
Magdalenka - -na wózkach się nie znam - oceniam tylko po wyglądzie - mnie się podoba faworyt tOmka - jakiś ten drugi za kosmiczny dla mnie:-D ale nie wiem jak właśnie ze składaniem wymiarami itd, sama mam kupno przed sobą, aż się boję. w jednym sklepie jest cały wybór cybexów - one też kosmiczne ale nie wiem. maclaren mnie przekonuje, sa też jakies silver crosy...:cool: nic nie wiem, się zobazy co nam pan podpowie


a jeszcze: dziewczyny czemu kupujecie butki ortopedyczne?? kiedyś mówiło się, że to zdrowo a teraz przecież wszyscy mówia o tym, że to nie działa profilaktycznie i że bardziej mozna zaszkodzić takimi butkami bo stopa się rozleniwia i nie rowizja się tak jakby sama mogła. że buty ortopedyczne maja leczyć a nie zapobiegać. czy pojawiło się coś nowego o czym nie wiem??:szok:
 
Magdalenka ja mam ten wózek Coneco, kupowany na szybkiego przed wyjazdem, za zasadzie "byle by był' ale ogólnie dobrze mi się nim jeździło (u nas jeszcze nie jeżdżę, bo po śniegu lepiej sprawdza się nasz duży wózek) jest bardzo lekki, a do mojego auta (combi :-)) mieści się bez problemu :-p jakby miał pompowane koła byłby idealny ;-)
 
reklama
Do góry