reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

Mati nie dawał się nabrać na swoją klawiaturę, pilota, komórkę - nic nie było tak fajne jak mamusiowe ;-)
 
reklama
Makota, nie lubię Cię! Nasze syny dotychczas szły równym tempem a tu taka niespodzianka. Tymek tylko pełza (jak mu się chce czyli rzadko) zatem mam nadzieję że niebawem dorówna Adasiowi.
I super że już siedzi. Mój ciągle niet.
 
Pola, ten siad jest daleki od idealu, ale powtarzalny i jakikolwiek. Juz zalapal jak to robic, ale nie siedzi tak ladnie, jak dzieci w galerii. Musi potrenowac ;) raczkowanie zalapal w moment. Zaskoczyl jak i poszedl ;)
 
hej chwalipięty :)

Gratuluję postepów dzieciaczków :)

Mamo B już poraz kolejny stwierdzam, że nasze córki są w zmowie. Moja też pełza do tyłu. Siedzi ładnie ale sama siada tylko w leżaczku, z podłogi jeszcze nie umie.
Parę dni temu przezyłam szok, julka rwie się do stania. Trzymałam ją pod pachami a ta dawaj nogami zaczeła przebierać. Ja i mój brat omineliśmy etap raczkowania więc może i ona od razu wstanie i pójdzie po prostu :)
 
reklama
gratulacje dla Mel i Witusia i Adasia.

Stwierdzam, że moje dziecko to leniuszek! Ani nie chce siadać, ani nie chce raczkować. Jutro chyba zrobię Mu trening :-D

Mój potrafi skakać. I to nieważne w jakiej pozycji, On MUSI skakać. Trzymam Go pod paszki z lekkim oparciem nóg - skacze; trzymam siedząco na moich kolanach to jak tylko wyczuje twarde pod nogami - skacze; On nawet jak leży na brzuchu czy na plecach i poczuje tzw twardość pod stopami czyli zabawkę, bok łóżeczka itp - skacze. Czasami jak się zapomni i Go noszę to macha nogami jak do skakania.... też mi się skoczek alpejski dostał ;-)
 
Do góry