reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

reklama
otworzyłam nowy wątek "karmienie i dieta naszych maluszków" zaraz coś napiszę, żeby dziewczyny widziały bo ginie w tłumie

może któraś z moderatorek przeniesie posty z zakupowego, żeby go odśmiecić bo ja zdaje się nie mam takiej mocy :-) albo po prostu będziemy pisać od zera.
 
Ostatnia edycja:
może wątek ze zdjęciami maluszków powinien być bez komentarzy? bo chcąc znaleźć zdjęcie trzeba przebrnąć przez kilka stron komentarzy, a na razie mamy tu tylko jedną kruszynkę, jak będzie więcej to ciężko będzie fotki odnaleźć
 
kasiadz wg. mnie pomysł do du.py...za chwile sie okaże że te same tematy będą w dwóch wątkach bo jeden bedzie "bez kom" a drugi "z kom"

jak widzisz nowe zdjecie dziecka to aż Cię korci napisanie czegoś,taki spontan,pierwsze wrażenie sie liczy....
uważam że ten wątek powinnien być podobny jak "galeria brzuszka" czyli wrzucasz foto- jka masz ochotę, ktoś ma ochotę pisze kom.....i tak zycie na forum sie toczy...:-)
 
reklama
Do góry