reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
zazdroszcze wszystkim,ktore maja duzo ciuchow,butow i dodatkow bo ja strasznie nie lubie lazenia godzinami po sklepach,zeby znalezc np jedne spodnie.A jak mam cos przymierzyc to dostaje goraczki.Jak juz cos mam kupic to szybko znajduje i do kasy,czesto nawet nie przymierzam. Marzy mi sie ktos kto znalby moj gust , kupowalby za mnie i przynosil mi do domu :-):-).Moze dlatego mam malo ciuchow
Kidys lubilam sie stroic ale odkad mieszkam w NO to najlepiej mi na plasko i luzno.Tu wystrojone laski mozna spotkac tylko w weekendy na imprezach
 
A ja lubię kupować, ale zawsze idę kupić coś sobie a wracam z rzeczami dla dziewczynek. Jedyne czego mi nie brakuje to buty, mogłabym własny sklep otworzyć :-) Uwielbiam eleganckie rzeczy, tak mi się pozmieniało, bo kiedyś sztruksy glany i broń boże spódniczka. Problem polega na tym że jak coś kupię to właśnie coś eleganckiego-czytaj:trzeba prasować, a potem nie chce mi się prasować i chodzę w starych ciuchach ;-)
NO TO MAMY TEN SAM PROBLEM:-D

a ja kupiłam ostatnio buci (na wyprawie poniedziałkowej, nawet Emisi się radziłam czy fajne:cool2:), może później uda mi się wstawić fotę:blink:
 
Ja właśnie też średnio lubię łazić po sklepach. Mierzenie, i wybieranie mnie potwornie męczy i wkurza!
Za to przez internet uwielbiam:D
A teraz tak. 30.04 mam wesele kolegi...
potem 15.05 komunię bratanicy...
i 22.05 chrzciny Adasia
i...zero ciuchów na te okazje! Pójdę w odświętnym dresie i szpilkach:p:p
 
Witam.mój M mi zasponsorował leginsy w panterkę i klapki na koturnie a ja sobie zamówiłam bluzeczkę i leginsy w zebre na allegro.jak przyjdą to wrzuce fotki.
ja to ogólnie lubie chodzic po sklepach i robi c zakupy ae od czasu gdy mam Kamilka nie mam czasu na to wiec szybko kupuje to co najpotzrebniejsze i do domku jedynie z allegro zamawiam cos do ubrania lub butki.
 
Ja mogę łazić nago, bez butów, bez makijażu, ale muszę mieć torebkę. Mam delikatnie mówiąc pi...dolca na punkcie torebek.
Mam kilka takich, których nie miałam okazji nigdzie wziąć, ale mam i czekają na ten dzień ;-) Opinii rodziny na ten temat nie będę przybliżać można się jej domyślać hehe
Zakupów nie lubię robić w weekendy bo za dużo ludzi i wkurza mnie to ocieranie się o siebie. Więc jak już to w tygodniu.
 
reklama
Do góry