reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Nat- fajna bluza, fajny kolor, bo taki stonowany, przydał by mi się jakiś taki kolor granat. Ja ogólnie same bluzy mam, lubię je.

Makuc- ja lubię za to wszystkie co rzuca się w oko i ja mam taką moją ulubioną bluzę, dostałam ją od M na imieniny Bluza Adidas RL roz.M (1975751495) - Aukcje internetowe Allegro, tylko inną cenę dał, bo my dużo sprowadzamy ciuchów z zagranicy.
 
reklama
KROMA pamiętam tą bluzę z jakiegos zdjęcia, które kiedyś wstawiałaś na forum. Lubię takie kolory :-) z tego wniosek, że nie tylko ja na sportowo ostatnimi czasu śmigam ;-) chociaż nie ukrywam, że miałam taki etap w swoim życiu, że w grę tylko eleganckie ubrania + 10cm szpile wchodziły :szok::cool2::-p
 
makuc- ja też takie wielkie szpilki nosiłam jak miałam jakieś 19 lat i za nim wyjechałam do UK, bo jak zmieniłam zawód to mogłam sobie nosić szpilę, a potem na produkcji to tylko sportowe rzeczy nosiłam i nie ukrywam, że mi nie brakuje eleganckich ubrań, nie umiem już tak się ubierać, nie mam czasu, a tak szybko dres i jestem uszykowana, no i bym się ucieszyła jakbym mogła w dresach do pracy chodzić :)
 
Ja w szpilkach nigdy niechodzilam miałam kiedyś wypadek i zmiazdzono mi stopę pochodzę dłużej i cała puchnie ale na studniówke ubralam noga była jak balon ale nieodpuscilam raz na ruski rok się pomecze niedługo zrobię drugie podejście
 
Ja szpilki odpuściłam chyba w ciąży jakoś i tak zostalo do dziś no bo niby gdzie ja mam je teraz założyć-na spacer czy może jak rozwieszam pranie:-D?w sumie kozaki jedne kupiłam na obcasie ,ale to na slupku takie czasem jak gdzieś nie muszę dużo chodzić to ubieram ale i tak na pierwszym miejscu nadal emu:-p
 
Szpilki to może miałam kilka razy na nogach ale nie przepadam, już bardziej buty na koturnie ubiorę a że ja "dresiara" to na co dzień tylko w sportowym obuwiu chodzę.
 
ja pamiętam czasy kiedy chodziłam w takiej mini że majtki widać, a jak pomyślę, że moja córka też tak łazić będzie to już mi się otwiera okienko alarm.
 
nat, fajny ten komplet :tak: ale dla mnie bardziej po domu niż na wyjście :sorry2:

Ja nie chodze ubrana typowo na sportowo, chociaż bluzy oczywiście też mam ;-) no i ten mój styl elegancki to też tak w 100% nie jest hmmm to wszystko takie pomiędzy, wygodne a zarazem nadające się do biura :happy2: W szpilach też kiedyś śmigałam ale odkąd balerinki zrobiły się modne to jakoś mnie nie ciągnie do obcasów, w pracy mam buty na zmiane na obcasie i to wystarczy ale żeby po nierównościach chodnika w takich chodzić to ja dziękuje :-p
 
reklama
Do góry