reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Renata sukienka cudo
Ja tam niemam celulitu przynajmniej tak sobie mówię i zaczynam w to wierzyć bo co mi pozostaje innego;-)
 
reklama
widzisz Doris ja swojego czasu byłam fanką tego koloru, mam jeszcze białą ale ona jest już bardziej uniwersalna, w sumie byłam na niej kiedyś na poprawinach ale to lato było. A zdjęcia z cycami to ja w 5 tyg.z Olką, a te drugie jak stoję to ja po porodzie jakieś 3 mce po.
Zobacz załącznik 418307
 
o kurcze KROMA ale z Ciebie laska !!! a z sukienek najbardziej podoba mi się ta turkusowa na zdjęciu z "cyckami".
 
Kroma ale ty dupeczka jesteś i tez podoba mi się ta co makuc ale bardziej te "cycki"kurcze ale to brzmi nie ?cycki okropne
 
reklama
WIOLI te kobiece atrybut mozna jeszcze na wiele innych sposobów nazywac...np. bimbały ;-):laugh2::rofl2: a tak serio to dużo bym dala, żeby takie mieć :-p bo z moimi mikrusami to sukienki z golfem powinnam nosić.
 
Do góry