reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Renata fajne spodnie "przyniósł" Ci Mikołaj:-Dw sam raz zarówno do szpilek jak i kozaków:tak:szkoda tylko że nie pokazaś się w całej okazałości na tym zdjęciu bo fajnie było by Cię zobaczyć:tak:
 
reklama
MAkuc czarne tez byly :tak: u nas w miescie taki sklepik maly i w sumie na poczatku nie chcialam kupic bo troche mi drogie byly ale wzielam jeszcze sweterek i mnie namowila babka ze jak ze spodniami wezme to mi 35 opusci no to sie skusilam:-p
 
myślałam, że w jakimś sklepie typu "H&M" albo coś kupowałaś to wiedziałabym gdzie uderzać a tak to ooo :-( ale fakt, faktem podobają mi się i jak tylko nabiorę większej ochoty na chodzenie po sklepach to podobnych poszukam.
 
reklama
Wioli, mnie też się podobają, ale chyba najbardziej te cappuccino, no ale wszystko zależy jakie kolory ciuchów u Ciebie dominują. Ja generalnie lubię brązy i zielenie.
 
Do góry