reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
Ragna u mnie dominują ciuchy sportowe:-DAle kompletuje sobie ubiór na wyjście dostanę od siostry buty pod choinkę bezowe na obcasie:szok:bluzkę juz kupiłam i wlasnie te cappucino by mi pasowaly
Obiecalam sobie ze wychodzimy z k gdzieś w jakiś week ubieram szpilki w których nie mogę chodzić i nie potrafię no i rurki w których rzadko chodzę a niech się dzieje wola boska najwyrzej będzie posmiechowisko:-D
 
WIOLI szalejesz :-D u mnie ostatnio też styl sportowy domminuje. A spodnie rzeczywiście fajne i od razu to co moją uwagę przykuło to ten sznurek do ich wiązania. ja mam jakieś takie niby legginsy niby co i też z materiałowym wykończeniem na górze (nie wiem jak to okreslić ale właśnie wyglądają jak te Twoje jeżeli o sama górę spodni chodzi) i w nich nie ma ani sznurka, ani zamka, ani nawet głupiego guzika i teraz jak się rozciągnęły to mi zjeżdżają w pasie właśnie, a że żaden pasek do nich nie pasuje to leżą takie osamotnione w szafie i na lepsze czasy czekają :-(
 
Ragna u mnie dominują ciuchy sportowe:-DAle kompletuje sobie ubiór na wyjście dostanę od siostry buty pod choinkę bezowe na obcasie:szok:bluzkę juz kupiłam i wlasnie te cappucino by mi pasowaly
Obiecalam sobie ze wychodzimy z k gdzieś w jakiś week ubieram szpilki w których nie mogę chodzić i nie potrafię no i rurki w których rzadko chodzę a niech się dzieje wola boska najwyrzej będzie posmiechowisko:-D

A tam pośmiewisko od razu. Laska będzie, a nie pośmiewisko:)
 
Ragna taa laska mój k juz mówi żebym kapcie wzięła do torebki bo mnie nieść niebedzie:-D
Makuc dokładnie mam sportowe z takim pasem bez żadnych zatrzymywaczy w pasie i z tylka lecą a tak to się zacisne ze nawet opona nie wyjdzie:-D
 
reklama
WIOLI nie ma to jak dobry sznurek podtrzymujący spodnie (i nie tylko) :rofl2:
NAT i mi się podoba :tak: ja znowu uwielbiam bluzy diverse`a ;-):-)
 
Do góry