reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

Maga o Boże to rzeczywiście nie dobrze ze tak reagujesz te wyżuty masz ze wydalas pieniądze czy ze kupi as coś dla siebie a nie dla innych?
Ja tez niechodze w sukienkach beti mówi ze czuje się jak baleron a ja jak szynka w siatce preferuje luźny sportowy styl a na wyjścia kocham koszule dopasowane
 
reklama
"baleron", "szynka w siatce" ej nooo :no: każda Kobieta jest piękna i nie można tak o sobie pisać/ mówić :-p a że nie gustujecie w sukienkach to już inna kwestia ;-):-D swoja drogą ja takowe zakładam od wielkiego dzwonu czyt. na wesela i hmmm.... chyba tyle :confused: chociaż w lecie czasami w spódnicy chodziłam ale to już zupełnie inna bajka.
 
laski każda babeczka w sukience wygląda super, bo sukienka kobiecości dodaje, o :-p
ja bardzo lubię sukienki, choć w mojej pracy raczej niepraktyczne bo weź tu sobie usiądź po turecku czy sie potarzaj po dywanie ;-) ale i tak nosze :rofl:

babcia mi kiedyś powiedziała: noś sukienki i spódnice, bo kiedyś twój czas na pokazywanie nóg minie i już nie bedzie co pokazywać :-D
 
Ja też z tych niesukienkowych, choć latem czasem ponoszę. Przez lata miałam kompleks krzywych nóg. Ostatnio już się nie przejmuję, ale jakoś okazji brak, by w kiecce pochodzić. No ale zgadzam się, kobiecości dodają.
 
Alicja bardzo dobrze napisałaś. Każda kobieta w sukience wygląda super. Mnie się np. podoba Dorota Wellman,która trochę kg ma i co? Sukienki nosi i wygląda w nich dobrze i naprawdę kobieco.
 
reklama
Do góry