reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
EMIŚ jak to ta niebieska na którą od razu uwagę zwróciłam to powiem Ci Kobieto, że już Ci zazdroszczę. Sama bym chętnie sobie takową kupiła ale ja nie mam gdzie takich ubrań nosić, więc...
 
Dziękuję dziewczyny:****
mała_mi kosztowała 79 zł.
makuc ale ja sobie ją kupiłam na święta,więc tylko wtedy ją założę,bo tak jak ty,nie mam gdzie założyć takich sukienek:tak:
 
Emis taka zwykla , a idz bardzo ladniutka i wlasnie zdalam sobie sprawe, ze musze siebie i Zuzka w jakies kreacje swiateczne zaopatrzyc
 
reklama
Emiliab, śliczna, choć ja w sukienkach nie chodzę ;/
Bardzo, bardzo rzadko coś sobie kupuję. Zazwyczaj potrzeby reszty członków rodziny są pilniejsze do zaspokojenia.
Dzisiaj jednak "zaszalałam" i kupiłam sobie spodnie rurki do wysokich kozaczków za całe szalone 49,99 szt2 ! I do tego sweterki szt2. Schudłam już i wszystko mi na tyłku wisiało. Wyczyściłam konto i zaskórniaki. I duuupa. Radość trwała krótko, bo po powrocie do domu z tych wyrzutów sumienia i nerwów prawie rzygałam.
Dlatego nie lubię zakupów :(
 
Do góry