reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
Strip jeśli się tylko zdecydujesz na ścięcie włosów to fryzurka którą byś chciała jest zajebiaszcza:-)Kurcze gdyby nie to że włosy mi się kręcą to sama może zdecydowałabym się na takie cięcie...
 
Wiecie co?
Podobają Wam się ostatnio modne buty "jazzowki" ?
Skusiłam się na nie. Wydają mi się wygodne... Tak na co dzień.
b12e950cae3a2fcc.jpg
Kupiłam na allegro, tak w sumie bez większego zastanowienia bo tanie były- 42zł
Mam przypuszczenia, że mogą wyglądać zbyt "platfusiasto"... Oby nie. Zobaczę jak przyjdą :p

P.S
Sukienki w grochy są boskie! ogólnie bardzo podobają mi się takie zwiewne letnie sukienki/tuniki
 
Ostatnia edycja:
strip. karla bosko wygląda w tych kieckach, ale ja na bank bym się nie skusiła na taką krótką kieckę, heh nogi już nie te, ale koszula super, zawsze coś ukryje.
Sivle- teraz takie buty są modne, dużo dziewczyn je ma, ostatnio czarne widziałam, a te twoje mają fajny kolorek.

Ja miałam iść w piątek na szoping, ale się do fryzjera umówiłam, jakoś się boję co mi na głowie zrobi, zawsze miałam zaprzyjaźnioną fryzjerkę co do mnie do domu przychodziła, ale teraz wyjechała i musiałam gdzieś dupsko ruszyć, oby mi nic dziwnego na głowie nie wyszło.
 
reklama
Do góry